“Харківміськгаз” направить справи боржників за доставку газу до суду

“Харківміськгаз” направить справи боржників за доставку газу до суду. Про необхідність сплатити за послугу вже повідомили 75 тисяч людей. Їм розіслали досудові попередження про борги.

У новий рік без боргів. Харків’янка Світлана дотримується цієї традиції перш за все щодо сплати за комунальні послуги, зокрема, за доставку газу.

Світлана Токранова, сплачує за газ і його доставку без боргів: 

Я каждый месяц до 15 числа оплачиваю без задержек за доставку газа. И до нового года я уже все оплатила, то есть буду встречать новый год без долгов. Будет в квартире тепло и уютно, и новый год отличный.

У Газовый компанії нагадують, якщо споживач кілька місяців не сплачує за доставку газу і не звертається із заявою на реструктуризацію боргу, тоді йому, вірогідно, доведеться оплатити рахунки у судовому порядку. Адже “Харківміськгаз” направляє справи боржників природного газу до суду. Вже було надіслано понад 75 тис. досудових попереджень про необхідність сплатити. Світлана сплачує без заборгованості, каже, це запорука комфрту для неї та сусідів.

Світлана Кіяшко, сплачує за газ і його доставку без боргів:

Во-первых, важно и для нас. Как бы для себя – что я ничего не кому не должен. И второй вопрос – это важно для нашего города. Вовремя заплатишь – больше пойдет городу в оплату и больше для нас что-то сделают.

У разі, якщо борг стягуватимуть через суд, споживачу доведеться сплатити судовий збір, понад 2 тис. грн, а в разі примусового стягнення заборгованості, ще й виконавчий збір – 10% від суми заборгованості. Можна втратити субсидію і навіть отримати заборону на виїзд закордон. У багатьох випадках сума додаткових витрат перевищує суму боргу за послугу з розподілу газу.

У “Харківміськгаз” нагадують: сплатити за послугу з доставки газу можна онлайн, через:

особистий кабінет на сайті 104.ua,

Чат-бот “7104ua” у Viber Telegram,

Мобільний додаток 104Mobile для Android

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.