Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків: Знімальний майданчик драми “За законами військового часу” розгромили

У Харкові розгромили знімальний майданчик. З осені частина подвір’я Харківського політеху стала декораціями для знімання 2 сезону серіалу “За законами військового часу”, як стало відомо Вісті Ньюс.  Події воєнної драми розгортаються на тлі Другої світової війни. Головні герої – слідчі військової прокуратури – перебралися з Києва і займаються розслідуваннями у Харкові.

Олександр Панкратов-Чорний., серіал За законами військового часу, топ новина, харків новини, Харківський політех

Знімати кримінальну стрічку мали до січня, прем’єра сезону запланована на травень 2018 року. Але 28 листопада активісти Національного корпусу розбили декорації. Свої дії пояснили тим, що фільм, цитуємо: “пропагує ідеї СРСР та прославляє «подвиги» співробітників НКВС, що винищували населення України, яке боролося за її незалежність”. До всього у серіалі з’являється актор із бази Миротворець – Олександр Панкратов-Чорний. На майданчику обурені активісти повісили фото з написами про те, що НКВС вбили та замордували мільйони українців. Учасники погрому наголошують, неодноразово зверталися з проханням зупинити зйомки в Харкові, але їх не почули. У зверненні, розміщеному на сторінці організації у Фейсбук, активісти наголосили: цитата: “Зйомки, що прославляють НКВС, СРСР, що «подарували» нам мільйони замучених і вбитих українців, і не відображають об’єктивність історичних подій, в нашому місті, Харкові, проводитися не будуть”.
У поліції наголосили, щодо завдання матеріальної шкоди заяв не надходило. Перевірка щодо інциденту триває.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023