Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків: жінку вербували стати наркокур’єром

Вербувальник запропонував 27-річній жінці високооплачувану роботу. Відмовлятися харків’янка не стала – виховує сама дитину, як стало відомо Вісті Ньюс. Жінка мала працювати наркокур’єром за кордоном, як стало відомо Вісті Ньюс. Затримали роботодавця на одній з автостанцій міста, коли той проводжав жінку до Росії. Сам затриманий вже має судимість за збут краденого майна. Для роботи кур’єрами шукав жінок зі складним матеріальним становищем. Запрошував їх до дорогого ресторану, де пояснював умови роботи та оплати. Зараз поліція встановлює ймовірних жертв вербувальника, що вже виїхали за межі України.

Олег Гринь, управління з боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми:
Якщо ви або ваші знайомі чи родичі стали свідками, володієте інформацією про злочинну діяльність до вербування громадян до Росії з метою використання у злочинній діяльності наркобізнесу, або на теперішній час знаходиться у Росії, просимо вас повідомити про факти до поліції за телефонами, які ви бачите на екрані. Або іншим зручним для вас способом.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023