Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків: Жінки організували порностудію

У Харкові викрили онлайн-порностудію. Дівчат шукали в соціальних мережах. В оголошеннях йшлося про підбір працівниць для надання психологічної допомоги клієнтам. Подробиці розкриття кримінальної оборудки у відео.

У цих кімнатах і проходили онлайн-сеанси. У порностудії працювали четверо дівчат. Одна з робітниць розповіла поліції, як потрапила до секс-індустрії. Дівчина знайшла оголошення в соцмережі, як стало відомо Вісті Ньюс.

Затримана:

Левая группа получается этого заведения – что есть работа. Эта работа называется психологическая поддержка.

Інші знали про справжні обов’язки, адже прийшли у так звану студію за порадою.

Затримана:

Один знакомый посоветовал. У него есть подруги, которые так работали. И он говорит, если хочешь, можешь попробовать.

Порнографічний бізнес організували двоє жінок. Харків’янки підшукували моделей і облаштували все для роботи: інтернет-трансляцій, під час яких моделі демонстрували клієнтам своє тіло та здійснювали дії порнографічного характеру.

Антон Соколовський ст. оперуповноважений:

Слідчим управлінням ГУНП в Харківській області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. ст. 301 Кримінального кодексу України, а саме ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів на територію України.

Слідчим проводиться досудове розслідування. Затриманим організаторкам загрожує позбавлення волі на строк до 7 років.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023