Харків: Жанну Власенко, постраждалу у ДТП, виписали

Жанну Власенко – вагітну, яка постраждала в ДТП на Сумській, – виписали з лікарні. Її історію медики називають унікальною, як стало відомо Вісті Ньюс.  30-річна жінка отримала важку травму голови та кісток тазу, у медикаментозному сні вона провела майже 20 днів. Спочатку фахівці не виключали, що Жанну доведеться тримати так до часу пологів. Але вона почала прокидатися й у середині листопада прийшла до тями. Не зважаючи на складні травми зараз майбутня мама ходить сама і почуває себе досить добре. Стан малюка також не викликає у лікарів жодних побоювань.

Тепер у медзакладі чекатимуть на жінку вже у пологовому відділенні. Жанну забрав із лікарні чоловік. В обласній лікарні та досі лишається одна з постраждалих в аварії 18 жовтня – 25-річна мешканка Кременчук, Анна Комар. Її стан стабільний, жінку мають виписати вже наступного тижня.

Ірина Лодяна, заступник головного лікаря Харківської обласної клінічної лікарні:

Жанна выписалась в абсолютно удовлетворительном состоянии, чувствует себя хорошо. Очень рада, что она наконец уезжает домой. Состояние ребенка стабильное, состояние это контролировалось постоянно. Девочка ходит, девочка в полнейшем яснейшем сознании – никаких выпадений. В общем-то все закончилось хорошо.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.