Харків: Запрацювала система Eticket

1 грудня в Харкові запрацювала система Eticket. Це єдиний проїзний для міського транспорту. Від першого дня зими єдиним квитком можна розплатитися в трамваях і тролейбусах, як з’ясували Вісті Ньюс. З 1 січня і в метро. У довгострокових планах підключення маршруток. Старі паперові квитки та картка метро проіснують ще деякий час, але поступово їх замінить Eticket. Придбати чи поповнити єдиний квиток можна в 323 терміналах.

Автомати встановлені на найбільш людних зупинках міста. Аби купити пластиковий проїзний або Eticket, на дисплеї терміналу потрібно обрати опцію “купити картку” та відправити 30 грн в купюроприймач. Крім цього у терміналі можна придбати й разовий квиток.

Олег, студент:
Это удобно, но для студентов нужна, как минимум, обычная и льготная карта. Можно будет фиксировать сколько пассажиропоток, на какой маршрут выставлять количество данного транспорта.
У пільговиків буде своя картка. Відрізнятиметься за кольором та умовами отримання. До її введення пасажири їздитимуть за старою схемою. Повний перехід на Eticket відбудеться за 4 місяці.

Євген Водовозов, заст. Харківського міського голови з питань інфраструктури:
Там будет 2 варианта билетов: один из вариантов – это тот, который продается в автомате, он со штрих кодом, его нужно поднести к терминалу и погасить, и действует он один день. Остальные мы пока делаем, чтобы не было ажиотажа и проблем. Параллельно ходящие две системы. Как бы и старую, и новую. То есть, будут все равно кондукторы, будут одноразовые билеты, которые можно будет купить просто в машине.

Сплатити за проїзд можна приклавши картку до валідатора. Зелені сканери встановлені у трамваях і тролейбусах біля входу. У п’ятницю першого грудня протягом дня автомати ще періодично перезавантажували. Тож якщо при поповненні картки гроші на рахунок не прийшли, треба звернутися до кол-центру. Вже з наступного року єдиний квиток охопить і підземку. Та звичайні картки діятимуть протягом всього 2018 року – треба буде виїздити гроші на картках, бо поповнити їх вже не вдасться. 1 січня 2019 року їх остаточно заблокують.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.