Харків запалив шини, вшановуючи 5-ту річницю Євромайдану

У Харкові палили шини. Головне вшанування 5-ї річниці Євромайдану провели біля пам’ятника Тарасу Шевченка, на місці традиційних зборів активістів, як стало відомо Вісті Ньюс. Тут організували неординарну інсталяцію, якою прагли нагадати буремні події 13 року. Тож харківський сад Шевченка на кілька годин перетворився на Київ із тогочасним наметовим містечком, палаючими шинами та європейським духом свободи. Інсталяція показує, те, як виглядав Майдан у Києві: намети, шини, діжки та люди. Ідея інсталяції виникла в активістів і волонтерів, тих хто виходив на місцевий та столичний майдан.

Харків запалив шини, вшановуючи 5-ту річницю Євромайдану

Володимир Чистілін, активіст Харківського Євромайдану:

Сьогоднішнє гасло нашого мітингу – революція Гідності триває, це символи майдану – шини, палаючі бочки, намети. Ми хотіли нагадати людям про ті події. Революція гідності триває, щоб влада не заривалася, пам’ятала – що шини на поготові.

Марко та Олекса Губські, учасники вшанування 5-річниці Євромайдану:

Харків і Одеса були міста-близнюки, де Євромайдани були найпотужніші в південно-східном у регіоні. У ті дні як раз Марко народився. Він дитя революції. І сподіваюся буде наслідувачем, візьме з рук старших цей прапор незалежності, правової й сильної України.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100