Харків закупить апарати штучної вентиляції легнь

20,5 млн грн мерія Харкова виділить із резервного фонду на придбання сучасних апаратів штучної вентиляції легенів для лікувальних установ міста.

Наразі в медзакладах 163 апарати ШВЛ, і в разі потреби все обладнання буде задіяне для лікування хворих на коронавірус.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов на засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив, що обладнання буде закуплено для міста в найближчий тиждень.

Ми хочемо придбати апарати самого останнього покоління. Зараз не можу сказати про ціну цього устаткування, тому що вона постійно варіюється. З нашого боку будуть проведені всі необхідні переговори, щоб це була адекватна вартість. Я думаю, що за цей тиждень у нас буде придбано це обладнання.

Крім апаратів для штучної вентиляції легенів на виділені кошти для лікувальних установ закуплять медикаменти, в тому числі антибіотики, дезінфікуючі засоби та захисні костюми.

ВАЖЛИВО – найближчим часом в харкові планують вирішити і проблему із забезпеченням тестами з виявлення коронавируса. Планується, що їх повинно вистачить на всіх жителів міста.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.