Харків: Як прожити життя в журналістиці і залишитися чесним – Вікторія Івлєва (16.04)

У неї є журналістські історії, які почалися ще 20 років тому та досі не закінчені. Ви готові почути розповідь очевидця? Знайомтеся, Вікторія Івлєва  незалежний журналіст, фотограф і волонтер та людина, яка стримала слово  чесне слово білої людини чорному хлопчикові.

Вже 16 квітня вона представить у Харкові програму на тему : “Як прожити життя в журналістиці і залишитися чесним”:

– єдиний фотожурналіст, який побував в четвертому блоці ЧАЕС;

– за серію знімків на чорнобильському реакторі була нагороджена престижною премією World Press Photo Golden Eye;
– працювала в багатьох гарячих точках на території колишнього СРСР: Грузії, Вірменії, Придністров’я, Афганістані, Таджикистані. Першим військовим конфліктом, який вона висвітлювала як фотокореспондент, став Нагірний Карабах на початку 1990-х;

– працювала в небезпечних гуманітарних місіях в Африці;

– після початку військових дій на Сході України вона розкритикувала дії російської влади і відправилася на Донбас. Побачивши тяготи і позбавлення місцевих жителів, стала активним волонтером: «Людське життя і справедливість важливіше понтів в професії.»;

– автор фотовиставки «Народження України», книги «Мандрівка, або Подорож фейсбучного хробака по Україні». Книга народилася під час поїздки по країні, зануреної в війну. Її герої звичайні люди, з якими автор зустрічалася на Донбасі і в Полтаві, Києві та Івано-Франківську, Львові та Житомирі.

– вона вірить тільки своїм вухам і очам. Думає і аналізує виключно сама, не спираючись на запропоновані ЗМІ кліше;

– Вікторія Івлєва не боїться прямо висловлювати громадянську позицію і залишається тією, ким вона завжди була  чесним журналістом, талановитим фотографом і прекрасною жінкою. «Вариантов два: или продолжать делать то, что ты считаешь нужнымили стоять и бояться. Третьего нетПока не стою и не боюсь» – В. Івлєва.

16 квітня 19:00 Харків, вул.Благовіщенська, 1 (синій зал).

"МОРЯК, ТЫ ВИДЕЛ СТО МОРЕЙ, СТАЛ ПОСЛЕ КАЖДОГО СИЛЬНЕЙ…"Завтра, 15 января 2019 года, в Лефортовском суде состоятся…

Опубліковано Victoria Ivleva Понеділок, 14 січня 2019 р.

Залишити відповідь