Харків: У справі загибелі мотогонщика Андрія Безсонова призначили додаткові експертизи

У справі щодо загибелі мотогонщика Андрія Безсонова слідчі призначили додаткові експертизи, як стало відомо Вісті Ньюс. Щоб це було зроблене, суддя мав подовжити терміни досудового слідства. Засідання щодо цього тривало в понеділок і продовжилося у вівторок. Суд має три дні на зміну строків. Адвокати постраждалої родини, як і сама сім’я 19-річного збитого юнака, вважають, що справу затягують. Натомість захист підозрюваної тримається протилежної думки. Нагадаємо, аварія сталася в центрі Харкова 6-го липня. Водійка Тойоти Ольга Котова збила хлопця на велосипеді. Загиблий був чемпіоном з мотокросу в Україні. З 13-го липня водійка в СІЗО. Її адвокат на переобранні запобіжного заходу просив змінити їй запобіжний захід на домашній арешт через стан здоров’я та необхідність медогляду. Але жінку лишили в ізоляторі тимчасового тримання.

Євген Самойлов, адвокат постраждалої сторони:

Следствие инициировало и суд одобрил, вынес решение о назначении ряда экспертиз. В данном случае не все проведены экспертизы, поэтому есть основания продлить сроки досудебного следствия. Сейчас было оглашено защитником подозреваемой заявление об отводе судьи. Я считаю, оно надуманное и необоснованное данное предложение и направлено для того, чтобы затянуть процесс рассмотрения ходатайство.

Андрій Безсонов, батько загиблого Андрія Безсонова:

Вчера им удалось сорвать этот процесс, сегодня у них второй дубль. Пытаются сегодня сорвать заседание суда. То, что происходит, это просто неуважительное отношение к нам, к суду, ко всем людям, кто пострадал.

Залишити відповідь