Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків: У конкурсі молодих дизайнерів Start Fashion визначають фіналістів

Харків потужно готується до фестивалю «Kharkiv Fashion 2019». На початку березня почалися півфінали відборів переможців соціального конкурсу «Start Fashion», який збирає молодих дизайнерів із усієї України. Проекту виповнилося 3 роки, і він щовесни росте кількісно та якісно.

«Start Fashion» вже 3 роки дає змогу молодим дизайнерам із усієї України показати свої колекції на подіумі. Соціальний проект цього року зібрав 130 учасників.

Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, ініціатор проекту «Kharkiv Fashion»:

У нас в Этом году есть участники из Копенгагена, это не может не радовать, потому что в некоторой степени можно сказать, что наш конкурс становится международным. У нас 14 городов Украины принимало участие в этом конкурсе.

З 130 дизайнерів тільки 3 десятки отримають право показати свої роботи на подіумі під час «Start Fashion» у рамках «Kharkiv Fashion 2019» 21 березня. Саме переможці у другий день фестивалю відкриватимуть покази Kharkiv Fashion 2019».

Костянтин Пономарьов, дизайнер, член журі «Start Fashion»:

Я очень люблю все новое, все, что еще никто не видел. Всегда жду от молодежи каких-то внезапных решений, какой-то смелости, какого-то отрыва.  Для нас сегодняшний конкурс очень сильно обезличен. Дело в том, что мы рассматриваем не персонажей, мы рассматриваем эскизы, мы рассматриваем фотографии. Мы не знаем этих людей. Мы видим результат их творчества.

Відомі українські дизайнери традиційно обирають найкращих у 5 номінаціях: це і екоколекція  речі з вторсировини, вуличний стиль і вечірні сукні, етнічний і цілісний образи. У журі наголошують, конкурс молодих дизайнерів за час існування став дверима у модну індустрію.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023