Харків: У Холодногірському районі привітали випускників

Крок у доросле життя 23-го червня зробили одинадцятикласники всієї України, як стало відомо Вісті Ньюс. У всіх школах пройшли випускні вечори та відбулося вручення дипломів. У Харкові кожен із майже 2-х сотень навчальних закладів має свої особливі “випускні” традиції. Емоційне та чуттєве “прощання з вчителями” побачили в №69 школі наші журналісти.

Шкільний вальс – це традиція всіх шкіл України. Цей особливий елемент прощання з дитинством пам’ятають і через довгі роки після вручення дипломів. У школі № 69 танок – це тільки елемент емоційної програми випускного вечора. Тут щороку одинадцятикласники дарують ціле свято кожному вчителю і навіть батькам.

Анастасія Олександрова, випускниця:

Для нас это был очень сложный год, не говоря уже о самом дне. Мы очень старались и очень волновались. На самом деле самым главным – было создать для учителей и родителей. Учителя, они для нас очень многое сделали, они любили нас, они трепетно к нам относились, они жили нами. Родители – это наши вдохновители, это родные люди, которые всегда поддерживали, поэтому этот день мы разделили с ними.

На сцені актової зали Холодногірської адміністрації одинадцятикласників вітає голова району
– Максим Мусєєв. Він колишній випускник цієї школи, і досі пам’ятає традиції свого навчального закладу на Сортировці.

Максим Мусєєв, голова адміністрації Холодногірського району:

Мне запомнилась наша поездка на Старый Салтов, где мы по традиции встречали рассвет с ребятами, одноклассниками. Бесспорно, вот уже прошло 15 лет, с тех пор, как я окончил школу, но этот вечер у меня в памяти, как будто он был буквально вчера.

12 випускників 69-тої школи серед тисяч учнів Харкова, які вже з осені стануть студентами. Але в навчальному закладі їх радо чекатимуть і дорослішими, і вже зі своїми дітьми.

Людмила Йорхова, директор школи № 69:

В моей практике это уже 14-й выпуск. Каждый выпуск, конечно, по-своему отличается. Сейчас в зале у нас присутствуют не только родители и их гости, а и выпускники прошлых лет. Я наблюдаю – сейчас выпускников прошлого, позапрошлого года и среди мам есть выпускники, которых выпускала я.

Вчителі, впевнені, їхні школярі зможуть вступити до кращих ВИШів міста, а для того, щоб так було і наступного року, керівництво районі до початку нового навчального сезону традиційно посилить матеріально-технічну базу шкіл.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100