Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків: У галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбудеться творча зустріч (11.01.2018)

Запрошуємо на творчу зустріч з авторами виставки художніх робіт викладачів та учнів художнього відділення Первомайської дитячої школи мистецтв «Різдвяний подарунок Слобожанщині».

11 січня о 14:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться творча зустріч з авторами виставки художніх робіт викладачів та учнів художнього відділення Первомайської дитячої школи мистецтв «Різдвяний подарунок Слобожанщині».

Участь у виставці, присвяченій 40-річчю художнього відділення Первомайської дитячої школи мистецтв, взяли понад 40 учнів, а також викладачі: Микола Володимирович Калініченко, Наталія Сергіївна Коршунова, Сергій Володимирович Яржемський і Віталій Володимирович Гейко.

 На творчій зустрічі Ви зможете дізнатися про учасників виставки «Різдвяний подарунок Слобожанщині» і про художні особливості представлених на виставці творів. Також глядач зможе ближче познайомитися з творчістю деяких з учасників виставки та задати питання.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під’їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023