Харків: Центр нефрології отримав омріяне устаткування

Маленьке диво від “Класичної феєрії “. Харківський обласний центр урології та нефрології отримав у подарунок дитячий апарат для штучної вентиляції легень, як повідомляють Вісті Ньюс. “Малятко” вже зайняло своє місце у дитячий операційній та ось-ось почне виконувати свої службові обов’язки. Апарт керівництву лікарні передали благодійники та музиканти.

Ось у цій операційній щотижня проводять мало не по 20 хірургічних втручань наймолодшим пацієнтам Харківського обласного центру урології та нефрології імені Шаповалова.
Владислав Демченко, заст. директора Харківського обласного клінічного центру урології та нефрології ім. В. І. Шаповалова:
Та ось тільки основна проблема цього операційного блоку в тому, що єдиний дитячий апарт для штучної вентиляції легень відслужив у лікарні вже з десяток років. А тому може вийти з ладу у будь-який момент. У такому випадку оперувати тут дітей молодше шести років буде неможливо.

Владислав Демченко, заст. директора Харківського обласного клінічного центру урології та нефрології ім. В. І. Шаповалова:

Пока в нем проблем не было, но у каждого аппарата есть свой срок годности, свой срок эксплуатации. И имея, будем говорить так, запасной, страховочный аппарат мы можем более, будем говорить так, шире использовать наши возможности технические и персональные.

Залишити відповідь