Харків – суд скасував подорожчання проїзду, мерія подаватиме апеляцію

Харківська прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом невиконання рішення суду Харківською міськрадою, як стало відомо Вісті Ньюс. Йдеться про умисне невиконання судового рішення службовими особами.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом невиконання рішення суду Харківською міськрадоюБільше інформації на сайті: http://clc.am/6Zwchw

Опубліковано Прокуратура Харківської області Середа, 20 лютого 2019 р.

А саме про невиконання рішення Харківського окружного адміністративного суду від 19-го лютого за позовом щодо призупинення рішення виконкому міськради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах. Згідно з ним, на час розгляду скарги по суті, дія нових тарифів, введених з 7-го лютого, призупинена. Тобто вартість проїзду має бути такою, яка була до введення нових тарифів: метрополітен – 5 грн, наземний електротранспорт – 4 грн. Проте станом на ранок 20-го лютого тарифи в громадському транспорті не були приведені до відповідності. До суду напередодні звернулися активісти та юристи Харківського антикорупційного центру. Перед початком засідань у вівторок біля будівлі суду зібрався мітинг працівників комунальних транспортних підприємств. На ранок середи у мерії прокоментували судове рішення.

Заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов заявив, що рішення суду є політично вмотивованим і наголосив, що на рішення про зниження тарифів будуть подавати апеляцію. У свою чергу місцеві антикорупціонери обіцяють на своїй сторінці у Фейсбук опублікувати алгоритм дій пасажирів громадського транспорту з порадами від юристів  як краще діяти в ситуації з оплатою проїзду. У мерії ж пообіцяли розробити систему лояльності для пасажирів.

Залишити відповідь