Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків: Суд щодо загибелі гонщика Безсонова і досі на етапі досудового слідства – 9 місяців після аварії

У Київському районному суді Харкова продовжують розглядати справу щодо вбивства мотогонщика Андрія Безсонова. 19-річного хлопця збила машина 6-го липня. Суди тривають вже понад півроку.

Суд у справі аварії, в якій загинув мотогонщик Андрій Безсонов, і досі знаходиться на етапі досудового слідства. Це при тому, що ДТП сталася ще в напочатку червня 2018 року. У прокуратурі вважають, що справу навмисне затягають.

Володимир Гудзь, прокурор:

Сторона захисту, а саме підозрювана та адвокат всякими заходами своїми бажають затягнути кримінальне провадження і не довести його до судового розгляду. І не зважаючи на те, що адвокат 1.02.2019 року був повідомлений про те, що досудове розслідування закінчене та надані суду матеріали та лише через 19 днів прибув до слідчого, щоб сфотографувати матеріали кримінального провадження. Після цього його знову не було 14 днів.

Натомість захист підприємиці Олени Котової, яка збила юнака, що їхав центром міста на велосипеді, стверджує зворотнє. Та наголошують, що їм не дають доступ до всіх матеріалів справи.

Олександр Олейник, адвокат підозрюваної:

На сегодняшний день материалы уголовного дела составляют немного больше 6 томов. Она ознакомилась уже больше чем с половиной материалов дела. В связи с тем, что в материалах дела очень большое количество экспертиз, очень большое количество технических моментов этот процесс проходит тяжело и долго.

Батьки 19-річного спортсмена також наполягають, що справа спеціально затягується.

Ольга Безсонова, мати загиблого:

Он заявлял о том, что будет затягивать. Ее адвокат говорил в перерыве на суде в сентябре, он говорил, что будет затягивать.

Тим часом адвокат Олени Котової на засіданні знову попросив перенести слухання, щоб долучити до справи ще двох захисників водійки.

Самої підозрюваної на слуханні не було. Жінку рішенням Апеляційного суду відпустили з-під варти для проходження лікування. Проте родина Безсонових наполягає, що Котова замість цього вийшла працювати. Мати загиблого гонщика зняла відповідне відео. На що захисник водійки переконує, що закон не забороняє жінці перебувати на робочому місці.

Прокуратура подавала клопотання до суду щодо встановлення чітких термінів для ознайомлення адвокатів зі справою. Проте суд відхилив його через невідповідне оформлення. Щоб почати розгляд справи по суті, виправлене клопотання знову буде подане.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023