Харків: Суд над Зайцевою та Дроновим відбудеться 19 лютого

Справу Зайцевої та Дронова почнуть розглядати по суті вже за 2 тижні. Засідання відбудеться 19 лютого,як з’ясували Вісті Ньюс. Нагадаємо, 6 та 7 лютого відбувалось підготовче засідання у справі ДТП на Сумській, яка забрала життя 6 людей.

Протягом двох днів у Київському районному суді Харкова тривало підготовче засідання у справі про ДТП, де підозрюваними є Олена Зайцева та Геннадій Дронов. Суддя подовжив запобіжний захід, для обох водіїв він однаковий – клопотання прокуратури задоволене і керманичі лишаться в СІЗО на наступні 60 днів без права на заставу.

Віталій Попрас, суддя Київського райсуду Харкова:

Продовжую запобіжний захід тримання під вартою до 7 квітня 2018 року.

Також саме під час підготовчого засідання суд визначає, чи відповідає обвинувальний акт нормам КПК. Суддя документ погодив. Щоправда, не всі сторони процесу задоволені документом. Частина адвокатів постраждалих і адвокати Геннадія Дронова просили повернути документ на допрацювання слідчим.

Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова:
Він трошки не допрацьований, тобто, якщо навіть потерпілі кажуть, вибачте, ми не згодні з тими фактами, які викладені, то виникають питання, але суд чомусь цього не бачить. Згідно з обвинувальним актом, із якою швидкістю їхав Дронов – цього немає в обвинувальному акті. З якою швидкістю їхала Зайцева? Швидкість не визначена, принаймні її верхня межа. Тобто не менше 80 км на годину.

Захист Дронова наголосив, що усувати ці моменти збирається вже під час наступних слухань. У прокуратурі ж, навпаки, наполягали на прийнятті акту.

Віта Дубовик, прес-секретар прокуратури Харківської області:
Призначено по суті до розгляду обвинувальний акт, оскільки прокуратура і наполягала, що обвинувальний акт відповідає усім вимогам кримінального процесуального кодексу України. Ми вважаємо, що це рішення законне.

Також суддя прийняв клопотання від постраждалих. Нагадаємо, йдеться про компенсацію моральних збитків.

 Дмитро Марцонь, адвокат 3 постраждалих родин:

Мы рады тому, что сегодня были оглашены, приняты все исковые требования, приняты цивільні позови. Все они были долучені до матеріалів кримінального провадження. То есть наша одна из основных целей борьбы в этой ситуации выполнена – затем они будут уже рассматриваться в рамках, возможно будут какие-то дополнения по суммам ничего не меняется: миллион за каждого погибшего родственника.

Перше засіданні справи призначене на 19 лютого.

Залишити відповідь