Харків – спортивна столиця! Насичений уїк-енд на спортивному ярмарку (8.09)

На честь Міжнародного дня фізичної культури і спорту для дітей та їх батьків 8-го вересня пройде активний і насичений уїк-енд.

100 спортивних організацій будуть представлені на V Спортивному ярмарку «Харків – спортивна столиця», який пройде у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького. Про це повідомив Kharkiv Sport City.

Відзначимо, що під час ярмарку територія парку буде розділена на 3 функціональні зони, а саме: центральна алея парку, де всі бажаючі зможуть ознайомитися з безліччю спортивних клубів та організацій, кращими фітнес-клубами міста Харкова. На спортивних майданчиках парку пройдуть турніри і показові виступи з різних видів спорту, таких як: міні-футбол, бампербол, фрізбі, бейсбол, софтбол, гандбол, волейбол і багато іншого. На зоні бойових єдиноборств (зліва від сцени) буде представлено понад 20 напрямків бойових мистецтв.

Охочих долучитися до дивовижного світу спорту чекають показові виступи спортсменів, майстер-класи, інтерактиви та конкурси, в яких можна перевірити свою силу і спритність у кожному з представлених видів спорту.

Об 11.00, біля головної сцени, відбудеться офіційне відкриття Ярмарку, у рамках якого лідер Спортивного руху JuniorZ Олександр Педан разом з олімпійськими чемпіонами проведуть масову зарядку, до якої можуть приєднатися жителі та гості нашого міста.

Також, на спортивних майданчиках парку Олександр Педан представить рух JuniorZ та проведе захоплюючу естафету з грою у нові сучасні види спорту.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Ярмарок, щоб насолодитися активної атмосферою спортивного свята.

Залишити відповідь