Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків: Спектакль, який вам потрібно побачити: Я… ВОНА не Я і Я (22-27.01)

Театр МДТ представляє проект «Страсті за Ідіота».

День другий «Я… ВОНА не Я і Я».

Автор п’єси – Клим (режисер, педагог, філософ, автор понад п’ятдесяти текстів «про театр і для театру», лауреат премії ЮНЕСКО і «Золота маска»).

Актор і режисер – Олексій Райт

Я не знаю як вам описати те, що буде відбуватися…

я не впевнений що це опис буде про виставу …

я не знаю чи взагалі це якесь відношення до театру.

я навіть не знаю якщо я вам розповім, про що вистава прийдете ви… Цей текст, текст надії… Я спробую вам все розповісти, щоб ви прийшли, бо без вас нічого не вийде.

Це план втечі. Я намагаюся знайти вправи, щоб повернути своєму тілу і душі красу, що Генії-Божества знову звернули на мене увагу.

Спектакль, який вам потрібно побачити.

Успішно грає по всій Україні спектакль «Вечеря з дурнем» актор і режисер Олексій Райт створив проект Пристрасті за Ідіота, а також раніше здійснив постановку вистав:

«Дракон», «Вечеря з дурнем», «Монолог ангела чи Е. Ж.», «Сумний спектакль», «Падший ангел», «Новеченто», «Однорукий з Спокана», «Сиротливый захід» та ін. вистави йдуть на малій сцені Палацу студентів юридичного університету.

Тривалість 120 хвилин.

Квитки можливо придбати за посиланням https://kharkov.internet-bilet.ua/ya-ona-ne-ya-i-ya

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023