Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків Smart City – Офіс реформ підписав меморандум із ІТ-кластером і Vodafone

Смарт підхід у всьому. Харків продовжує працювати на впровадження інноваційних технологій, як стало відомо Вісті Ньюс. Задля цього був підписаний меморандум між Офісом реформ, IT-кластером і компанією мобільного зв’язку Водафон.

Олег Дробот, координатор Офіса реформ Харкова:

Подписание Меморандума позволит создать в Харькове полноценный центр разработки умных решений для сферы городского хозяйства. Внедрять инновационные подходы к управлению всеми процессами жизнедеятельности в городе. К примеру, харьковчане смогут получать услуги из дома. Они смогут использовать умные парковки. Они смогут использовать свой мобильный телефон определить время ожидания общественного транспорта.

Нагадаємо, у Харкові наприкінці листопада вже презентували систему електронної ідентифікації mobil id. Сфери, де впроваджують нові технології, надширокі. Це й екологія, і туризм, і повсякденне життя міста з його комунальними потребами.

Сергій Скрипніков, заступник гендиректора «Vodafone Україна»:

Что это дает городу? Что это дает коммунальным службам? В первую очередь – это эффективность использования городских бюджетов, городских средств. На сегодня все поставщики смогут правильно выстраивать свою операционную деятельность, чтобы не гонять городской транспорт за бюджетные средства несколько раз. На сегодня простые горожане смогут четко определить, где свободна парковка.

Після підписання меморандуму офіційно до роботи візьмуться харківські IT-шники.

Ольга Шаповал, директор Kharkiv IT Cluster:

Мы участвуем в выбранных 10 проектах, наиболее перспективных с точки зрения всех сторон. Наши продукты и решения востребованы по всему миру, и соответственно мы видим мировой опыт и можем его в жизнь нашего родного города. Опять же это возможность для местных компаний и для развития экономики.

Харків у 2018 році визнали кращим інноваційним містом України. Таку оцінку дали міжнародні експерти форуму Київ Smart City. Робота щодо розвитку в цьому напрямку триває.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023