Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків: Щодо кривавого ДТП на Сумській продовжується слідство

У Харкові ж продовжується слідство щодо кривавої аварії на Сумській – жертвами якої стали 6 людей. Геннадію Дронову, другому учаснику аварії на Сумській 8 листопада, обрали запобіжний захід. Водій Фольксваген Туарег ….. Прокуратура просила максимальний запобіжний захід – 60 діб без застави. Пояснюючи це ризиками для слідства. Адвокат Дронова наполягав – його підзахисний не заважатиме слідству і не втече. Довести це хотів показами свідка – пасажирки Туарег. Мовляв, після її слів взяття під варту буде необов’язковим. Коли суддя відмовила в цьому, захист назвав її упередженою та попросив про відвід. Суд назвав вимогу необґрунтованою і відмовив. Розгляд тривав понад 6 годин. Суддя Наталя Єфіменко вирішила, що другий підозрюваний на час суду буде знаходитися. Нагадаю, що водійка Лексусу наразі в СІЗО. Її запобіжний захід – 60 діб без права застави.

Геннадій Дронов підозрюваний:
Я не вбачаю себе винним. Тому що, як я вже відповідав слідчому, я пересікав перехрестя на чітке зелене світло світлофора.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023