Харків: Щасливий порятунок кішки – на ХТЗ звільняли бранку

У Харкові рятували кота. Чотирилапий з переляку видерся на дерево на висоту 6-поверхівки, як стало відомо Вісті Ньюс. Господарі зняти тварину не могли – занадто неприступним виявилося дерево. Тож бранець провів на гіллі три доби. Під оплески мешканців кількох будинків знімали перелякану тварину рятувальники.

Три доби ця кішка провела в полоні на висоті. Господарі й кликали спуститися вниз, і думали вже й самі лізти знімати. Але – зависоко. Тварина видерлася на висоту 6-го поверху з переляку. Так закінчився перший вихід на вулицю. Гєра – цілком домашня, їй ще немає і року, тож перше знайомство з собакою та деревами виявилися занадтим випробуванням.

Максим, власник кішки:

Звали, звали, но она боится спуститься. Она кричит, видит меня как бы.

Як зняти з дерева кошеня, думали кількома будинками – жодна зі служб не береться, не їхній профіль. А зоозахисники, на жаль, не мають спецтехніки. Врешті викликали рятувальників. За малим пухнастиком приїхала автовишка.

Рятувальна операція тривала більше години. Сама полонянка завдала клопоту, замість сумирно чекати на порятунок, тікала геть від автовишки. Коли діставалися до тварини, та тікала на інший бік дерева. І все спочатку. А щойно кіт опинився на землі, вирішив тікати.

Вечір понеділка бійці ДСНС запам’ятають, жартують: таке в них уперше.

Рятувальник:

Кошек первый раз спасаю.

Врешті Гєра опинилася на руках у власника. Говорить, тепер із дому не випустить.

Залишити відповідь