Харків питає: Хто замовив Катю Гандзюк?

Харків теж приєднався до міжнародної акції. Питання “Хто замовив Катю Гандзюк”пролунало на площі Свободи, і його учасники адресували новій українській владі, як стало відомо Вісті Ньюс. Нового президента закликали проконтролювати хід слідств у так званому списку Гандзюк. Адже ті, про кого Катерина говорила в одному зі своїх останніх відеозвернень досі чекають, щоб нападників на них покарали. У Харкові майже 2 роки тягнуться слідства та судові розгляди щодо 2 активістів Антикорупційного центру. Дмитра Булаха та Євгена Лісічкина побили через їхні викриття можновладців. Покараних немає. Загалом же більше сотні активістів вийшли з плакатами і фото загиблої херсонської активістки. Захід розпочали з хвилини мовчання.

Дмитро Булах, керівник Харківського антикорупційного центру:

Коли влада і представники часто влади здійснюють напади на громадських активістів – це пік неадекватності української держави. І сутність розслідування, те, що загалом відбувається у справі Каті Гандзюк зараз, – це те, яке в нас правосуддя. Навіть не зважаючи на весь резонанс, який є, і виконавці і замовники зараз навіть не знаходяться у СІЗО.

Діана Руда, активістка:

Є дуже багато людей, на яких нападали впродовж 5 років, так само нападали на активістів ХАЦу – Євгена та Дмитра. Ми не хочемо, щоб хтось із нас був наступним ще. І взагалі вважаємо, що досі вже! Скільки років немає замовників!

Залишити відповідь