Харків попрощався з мотоциклістом Андрієм Безсоновим

У вівторок, 10-го липня, Харків прощався з мотоциклістом Андрієм Безсоновим, як стало відомо Вісті Ньюс.  19-річного хлопця збила машина, коли той їхав центром на велосипеді. Юнак незважаючи на вік був зіркою мотокросу. Кілька років поспіль завойовував чемпіонство на рівні області й був переможцем і призером України.


Більше сотні людей прийшли провести в останню путь українського чемпіона з мотокросу Андрія Безсонова. Юнаку було 19, але все своє життя він присвятив спорту.

Антон Лозовий, друг загиблого спортсмена:
Он хотел быть лучше всех и делал для этого все. Но делал все, чтобы другие не пострадали от последствий. Молодец был парень вообще.

Андрій загинув не на мототрасі, де є швидкість і спортивний ризик, він просто їхав центром Харкова. Готувався до чемпіонату у Німеччині, для цього багато плавав, займався бігом і їздив на велосипеді. 6 -го липня він саме повертався з велозаїзду, коли його збила автівка. Водій на Toyota Prado збила юнака, коли повертала на проспекті Правди. Гонщик помер не приходячи до тями.

Віктор Чернов, друг дитинства Андрія Безсонова:

Мы соперники с самого детства с Андрюхой, с 6-7 лет начали такую борьбу вести. До сегодняшних… Когда я узнал, я просто был вообще в шоке. Как так? Неделю назад с ним на чемпионате Украины соревновались, а тут такое случилось.

Друзі багаторазового чемпіона області та України на честь хлопця вдягли футболки з його прізвищем. Біля труни десятки найкращих нагород хлопця. І сотні їх вдома, у кімнаті-музеї династії гонщиків Безсонових.

Андрій Безсонов, батько загиблого чемпіона:

В 2 года он ездил сам на двухколесном велосипеде. В 9 месяцев стал ездить на самокате. У меня отец был легендарным мотокроссменом. И я занимался мотокроссом, и хотел, чтобы сын занимался.

Тренував Андрія батько. Почали “ганяти” із 6 років. І після 12 років тренувань попереду у чемпіона області та України міг бути, без перебільшень, світ.

Андрій Безсонов, батько загиблого чемпіона:

Он не выиграл Чемпионат мира, ни Чемпионат Европы не выиграл. Но он был в десятке на Чемпионате Европы.

На цвинтар прийшли спортсмени та тренери з України та інших країн. У батьків не замовкає телефон.

Ольга Безсонова, мати загиблого чемпіона:

В разных школах и из садика, люди из России, даже которые уехали, а учились с ним, звонят и службы заказывают в церкви, панихиды. Звонят вообще посторонние люди, сочувствуют. Больше тысячи. Тысячи просто…

У родині говорять, єдина, від кого не дочекалися ані дзвінка, ані листа, це водійка, що збила їх сина, чи її представники. У поліції проводять досудове розслідування за фактом ДТП. А близькі Андрія Безсонова шукають свідків аварії, щоб встановити всі обставини загибелі.

Залишити відповідь