Харків: Олена Зайцева та Геннадій Дронов відправляться до колоній

Апеляційний суд Харкова розглянув скарги обох водіїв Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, як стало відомо Вісті Ньюс. І обидва вимагали зменшити їм вироки. Нагадаю, ще в лютому суд виніс обом водіям максимальне покарання  по 10 років в’язниці. ДТП на Сумській вбило 6 перехожих і стільки ж були травмовані.

Київський районний суд ще в лютому обом водіям присудив максимальне покарання  по 10 років і навпіл виплатити майже 8 млн грн родинам потерпілих. Із вироком ані Зайцева, ані Дронова не погодилися. Останній і в апеляційному суді провину не визнає.

Геннадій Дронов, засуджений:

Официально – юридически я считаю себя невиновным. Но помогать – это обязанность, помогать я буду, как только будет первая возможность. Помогать я соглашался.

Його адвокат просить переглянути дорожню експертизу, мовляв, саме це доведе невинуватість водія Туарегу.

Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова:

Тими доказами, які були зазначені в суді першої інстанції, неможливо визнати Дронова винним у тих кримінальних правопорушеннях, які йому інкримінуються. Зайцева з журналістами не спілкується. І хоча на суді першої інстанція обіцяла погодитися з будь-яким вироком, на апеляції просить зменшити покарання вдвічі  до 5 років із випробувальним терміном. А суму виплат поділити не навпіл. Нова адвокатка водійки говорить про 30% провини в аварії. І стільки ж, на її думку, має виплатити Зайцева компенсації.

Юлія Плетньова, адвоката Олени Зайцевої:

Моя підзахисна, Зайцева, не знімає з себе вини за те, що сталося. І її вина полягає в перевищенні швидкості руху. Якби Дронов, поновлюючи рух після зупинки на червоне світло світлофору, пропустив її, вона б безпечно закінчила маневр проїзду перехрестя, і ніхто б не постраждав.

Те, як адвокати засуджених перекладають провину з один одного, знову слухає родина Берченків. У їхній сім’ї загинули 2 людей, а третя постраждала дивом вижила. Через пів року після вироку новий суд для Оксани Євтєєвої  важке випробування.

Оксана Євтєєва, постраждала в аварії:

К сожалению, наше законодательство не предусматривает больше, чем 10 лет. Но от каждой инстанции, от каждого суда я буду ждать, что это будет 10 лет. И в конечном итоге, чтобы 10 лет она сидела. Этот человек должен быть наказан за свой поступок. А не как говорит ее адвокат и начинает с того, что она всего лишь превысила скорость. Ну тогда можно сказать, что я всего лишь лишилась нормальной жизни, своей сестры, своего мужа.

За майже 6 годин розгляду колегія суддів лишає вирок обом водіям без змін. Рішення вступає в силу одразу, тож щойно закінчиться оформлення документів Зайцеву і Дронова відправлять до колоній. До цього вони перебували в СІЗО. Зайцева, якій завтра виповнюється 22 роки, вирок показово не прокоментувала. Дронов у залі суду звернувся до президента з проханням про справедливість і планує подавати касацію.

Залишити відповідь