Харків: На місці трагічної ДТП (на Сумській) відслужили панахиду

аварія, авто, Геннадiй Дронов, ДТП на Сумськiй, новини Харків, Олена Зайцева, топ новина, Харків ДТП, news of Kharkiv, новости Харькова, Вісті Ньюс, News of Ukraine, last news, новини Харків, последние новости Харькова, ДТП Харькова, аварія, авто, Геннадiй Дронов, ДТП на Сумськiй, новини Харків, Олена Зайцева, топ новина, Харків ДТП, news of Kharkiv, новости Харькова, Вісті Ньюс, News of Ukraine, last news, новини Харків, последние новости Харькова, ДТП Харькова,На місці трагічної аварії у Харкові відслужили панахиду. 28 листопада – сороковини після ДТП, яка забрала шість життів. 18 жовтня під колесами Лексуса на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечнікова загинули Олександр Євтєєв, Алла та Анастасія Сокол, Ніна Кобєсова та Наталя Умаєва, Діана Берченко не зважаючи на всі зусилля медиків померла в лікарні 26 жовтня. За всіма загиблими священнослужителі 2-х церков – римо-католицької та української православної київського патріархату провели службу та запалили свічки, як стало відомо Вісті Ньюс.  Провести панахиди попросили харків’яни. У момент служби помолитися та запалити свічки, зупинялися і перехожі. У лікарні й досі лишається одна з постраждалих в аварії – Анна Комар чекає на виписку у найближчі дні.

Владика Митрофан єпископ Харківський і Богодухівський УПЦ Київського патріархату:
Сьогодні 40-ий день, і в ці години приблизно, яка сталася ця подія, ознести свої молитви перед Богом. Така трагедія відбулася і треба було помолитися в 40-ий день, коли душа відходить. Ми попросили у Бога прощення їхніх гріхів.

Отець Григорій, настоятель римо-католицької парафії:
Ті, що загинули були православними, але Бог не ділить нас на католиків і православних, а розділити біль з тими, хто постраждав, хто страждає з приводу смерті, то це наш є обов’язок.

Сергій Бистров, громадський активіст:

40 дней прошло с момента той трагедии, когда весь Харьков, по-моему, остался неравнодушен к ней. Вопрос литургии был обусловлен только одним, что это страшная трагедия для нашего города. Суть этой панихиды – только в одном, чтобы это не забылось. Каждый из нас должен задуматься, что на месте как пешеходов, так и водителей, можем оказаться мы.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.