Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків: Молодик відкрив вогонь по гуртожитку

У Харкові молодик відкрив вогонь по гуртожитку. Інцидент стався ще 20 листопада. Нині студенту повідомили про підозру у скоєнні правопорушення, як стало відомо Вісті Ньюс.

Особу стрілка встановили буквально за годину після події. Як з’ясували поліцейські, постріляти вирішив 19-річний іноземець. У поліції Шевченківського району повідомляють, ніхто з людей не постраждав. Під час обшуків у студента також знайшли полімерну пляшку із нашаруванням речовини, схожої на наркотичну. Усе вилучене передали на експертизу. На юнака за скоєне може чекати позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. Запобіжний захід йому обере суд.

Дмитро Плотніков, начальник Шевченківського ВП:
Обшуком в місці мешкання було знайдено револьвер пневматичний. А на питання, навіщо він це зробив? Він сказав – заради забави.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023