Харків: Многозвучно та многословно. В останнє зіграють концерт “МНОГО[СЛОВ]НО” (15.12)

Це вірші про любов. До тата, до міста, до різних речей, це роздуми про життя, смерть, самотність і згубні впливи особистості на саму себе, — говорить поетеса Наталі Кот.

15 грудня, в суботу вона та гурт «Юність Юнга» в складі Олега Каданова й Артема Дяста дадуть останній концерт з програмою «МНОГО [СЛОВ] НО». Це вірші та пісні на слова Наталі в незвичайному музичному супроводі. Творці програми покажуть незвичне поєднання звуків, слів і тиші в двогодинному перфомансі.

Харків: Многозвучно та многословно. В останнє зіграють концерт “МНОГО[СЛОВ]НО” (15.12)

Вперше Кот, Каданов і Дяст виступили з цією програмою чотири роки тому. Музиканти спеціально для перфомансу створили гурт «Юність Юнга». Основою виступу стали вірші Наталі, а звуковий супровід створювали разом, знаходячи в звичайних інструментах незвичне звучання, яке створює потрібну авторам програми атмосферу.

Хлопці використовують примочки для створення різних ефектів, десь просто стукають по деці гітари, — пояснює поетеса. — Наприклад, до одного з віршів дуже підходив якийсь скрегіт, Артем навіть думав використовувати смичок, але у мене під рукою виявилася пилка для нігтів, тепер вона — частина інструментарію.

Наталі Кот побудувала програму таким чином, щоб вірші, схожі за настроем, були в одному блоці. Вони перетікають один в одний, в пісні, мелодії змінюються шумами — вся програма поступово та м’яко пливе по залу, пояснюють учасники концерту.

Настрій концерту меланхолійний, тому іноді я бачу, як в залі хтось плаче, — ділиться Наталі Кот. — Заздалегідь прошу пробачення, що буде трохи сумно. Але щиро.

Самій поетесі теж сумно розлучатися з програмою, але потрібно реалізовувати нові плани. Незабаром вийде аудіозбірка віршів Наталі Кот, в якій читачами будуть відомі люди. Збірник «Початок» розділений на «чоловічу» та «жіночу» частини. Першою вийде «чоловіча».

У мене є вірші, які я хотіла послухати у виконанні чоловіків. І декілька людей погодилися це зробити. Першим став Євген Фьодоров з Tequilajazzz, — згадує поетеса. — Це диво — з боку чути свої ж слова. У мене було відчуття, що це не я написала, а якийсь інший поет. І, що приємно — навіть дуже непоганий поет.

Крім Євгена Фьодорова, вірші читають музиканти Олег Каданов і Олександр Девяткин, поет Сергій Жадан, актори Олександр Маркін, Дмитро Петров, Вадим Норштейн, Сергій Савлук.

Дуже цікаво було співпрацювати з Сергієм Жаданом. В основному в проекті взяли участь музиканти й актори. А ось почути свої вірші у виконанні поета, який до того ж пише українською, було дуже незвично та круто. Основна частина голосів і музичних підкладок зроблена, тож ми дуже близькі до фіналу, — зізналася Наталі Кот. — Не хочу давати обіцянок, але сподіваюся, до весни встигнемо збірку випустити.

А нова концертна програма на зміну «МНОГО [СЛОВ] НО» обов’язково буде.

Ми вже почали придумувати нові звукові штуки, — поділилася поетеса.

Побачити та почути концерт «МНОГО [СЛОВ] НО» можна Heisenberg Pub (пр. Науки, 50) в суботу, 15 грудня, о 20:00.

Захід в Facebook: https://www.facebook.com/events/1133991563425525

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100