Харків: “Фельдман Екопарк” запускає унікальну програму “Народний Екопарк”

“Фельдман Екопарк” стане народним. Міжнародний благодійний фонд “Фонд Олександра Фельдмана” всіх гостей регіонального ландшафтного парку запрошує стати так званими “народними акціонерами”. Заповнивши анкету, можна стати членом родини “Екопарку”, вносити свої пропозиції для організації майбутніх акцій і благодійних проектів, а також допомагати у їх проведенні, як стало відомо Вісті Ньюс. Про непересічну ініціативу – далі у “Вістях”:

У регіональному ландшафтному парку запускають нову програму “Народний Екопарк”. Вона з’єднає всіх, хто хоче брати участь у житті “Фельдман Екопарк” не тільки як гість, а і як організатор.

Дмитро Безпалов, керівник проекту “Народний Екопарк”:

Любой участник проекта, харьковчанин или не только харьковчанин, может проявить инициативу и подсказать нам, какие активности и другие направления в “Фельдман Экопарке” могут появиться в ближайшее время, которые мы будем реализовывать вместе.

Екопарк знають і люблять не тільки в Харкові і Україні, а й далеко за її межами. Його партнерами у сотнях різнопланових проектів є Німеччина, Чехія, Ізраїль, США тощо. За рік парк відвідують майже два мільйони людей, і тільки один із останніх заходів “Відкриття Балу хризантем” зібрав 60 тисяч гостей. У керівництві “Фельдман Екопарк” вирішили зробити мільйонну армію шанувальників народними акціонерами. Тобто при бажанні можна заповнити анкету і отримати акцію та пластикову картку, це дасть право на знижки мережі українських партнерів парку. А ще народні акціонери зможуть реалізувати свої соціальні ініціативи, тобто Екопарк перетворюється на майданчик для активних людей.

Дмитро Безпалов, керівник проекту “Народний Екопарк”:

Анализ заявок позволит определить будущие благотворительные проекты, которые будут осуществляться в “Фельдман Экопарке”. Нам очень важна обратная связь, мы хотим слышать наших посетителей. Нам очень важно, что они хотят, как они хотят.

Цікаво, що для народних акціонерів працюватиме і своя соціальна мережа. Тут можна буде вносити пропозиції і дізнаватися про освітні та розважальні заходи Екопарку.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.