Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків: Двоє людей постраждали від вибуху

В Харкові двоє людей постраждали від вибуху. Пакет із гранатою на сходах аптеки, як стало відомо Вісті Ньюс. Прибиральниця разом з онуком просто підняли пакет із землі. Інцидент стався в спальному районі на вулиці Клочківській о 9.40 ранку. На щастя, обидва отримали незначні поранення. Їм вже надали допомогу медики. Фахівці ж вже встановили, що саме підкинули невідомі й наголошують – вибух міг мати набагато більші наслідки.

Вибух на вулиці Клочківській стався на очах у патрульних, екіпаж саме проїжджав повз. О 9.40 – спалах і сильний хлопок. Вибух стався просто біля сходів аптеки. Свідками стали й чисельні перехожі.

Леонід, харків’янин:

Как раз девушка с ребенком подошла, поднялась как раз на верхние ступеньки, и ребенок бегал, она взяла ребенка на руки, только поднялась на площадку, и прозвучал этот взрыв. Взрыв вот этот, копоть вся. Испугалась женщина с ребенком, она схватила ребенка этого на руки, очень испугалась. Говорит, как женщина жива осталась с ребенком. 

Поранення отримали 53-річна жінка та її онук. Хлопчику трохи більше 2,5 років. Постраждала працює прибиральницею в цій аптеці. Небезпеку ховав у собі непримітний пакет.

Олег Бех, начальник поліції Харківської області:
После того, как она произвела уборку, она спускалась вниз и на лестнице увидела небольшой пакет.

На щастя, жінка відсторонила онука від знахідки. Сама взяла пакет і дістала звідти металевий предмет.

Олег Бех, начальник поліції Харківської області:

Он выпал у нее из рук. После чего произошел взрыв. Сегодня мы нашли некоторые части, и эксперты считают, что это, возможно ручная граната направленного действия. Около гранаты находился еще большой подшипник. То есть мы понимаем, что скорее всего взрыв был рассчитан на то, чтобы были гораздо большие повреждения.
Експерти підкреслюють, граната була приведена в дію, тож уникнути вибуху було неможливо – він стався б від вітру чи випадкового доторку. Жінці та малюку пощастило – ударна хвиля прийшлася на стіну аптеки. Життю обох ніщо не загрожує. У бабусі посічене стегно та постраждала рука. Малюку пошкрябало обличчя.

Олена Полещук, заступник головного лікаря лікарні швидкої та невідкладної допомоги:

Женщина имеет повреждение одного пальца левой кисти, ей произведена первичная хирургическая обработка. Палец не ампутировали. У ребенка ушибленная рана надбровной дуги справа, и было извлечено оттуда инородное тело.

Родину поки лишать у лікарні для спостереження за їхнім станом. Спілкуватися з журналістами постраждала відмовилася. У поліції ж розслідуватимуть справу за статтею “хуліганство”. Не виключають, що її можуть перекваліфікувати. За скоєне наразі невідомим підкладачам гранати загрожує до 7 років позбавлення волі.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023