Харків: Dinara Kasko архітектор і кондитер в одному обличчі

Архітекторка за фахом та кондитерка-любитель, яку знає весь кулінарний світ. Харків’янка Дінара Касько пече мусові торти незвичної геометричної форми, чим підкорила провідні кухарські школи. Вчорашню студентку університету будівництва та архітектури закордонні ЗМІ охрестили кондитеркою-архітекторкою, і дівчина вже проводить майстер-класи для гурманів Америки, Європи та Азії. А все почалося із домашнього печива, , як стало відомо Вісті Ньюс.

Ось на цій маленькій кухні народжуються кулінарні витвори мистецтва. Дінара Касько готує шоколадний торт із грушею та сиром дор-блю. Та окрім незвичайного поєднання смаків і форма в нього буде нестандартна.

Дінара Касько, кондитерка-архітекторка:

Это моя новая форма “камни”, и я сейчас прорабатываю вот этот рецепт, который мы начали с вами делать.

Незвичні геометричні форми – це візитівка Дінари. Дівчина за фахом архітектор. Вона навіть спроектувала приватний будиночок, в якому і досі живуть люди. Але на цьому архітектурне будівництво закінчилося і почалося кулінарне.

Дінара Касько, кондитерка-архітекторка:

Я работала из дома. И как-то начала развиваться эта тема тортов, набирать популярность. Я начала печь потихоньку я попробовала спечь печенье и мне понравилось. Потому что оно отличалось от всего магазинного. Потом я попробовала спечь еще что-то, и еще что-то и сразу вышла на торты.

А до незвичних форм для тортів Дінару підштовхнув чоловік. Саме він, побачивши кондитерський потенціал дружини, порадив ій дати бій стандартним солодощам, а ввімкнути дизайнерські та архітектурні навички. Тепер же в інженерних комп’ютерних програмах кондитерка проектує не будинки, а тістечка. Олег же і основний критик, незамінний помічник і генератор ідей для нових форм.

Олег Касько, веб-дизайнер:

Она сразу взялась за какие-то сложные вещи, муссовые. Сложные торты, где много слоев, рецептура сложная. Поэтому быстрый был старт. А потом, когда подсоединили свой дизайн, использовали не только готовые формы силиконовые, подключили дизайн, свои формы начали делать – еще больше началась эта волна.

Фотографії кулінарних витворів родина почала розміщувати у соцмережах. Вони розлетілися по всьому світу і Дінару почали звати вести курси у провідних кулінарних школах. Китай, Таїланд, Італія, Іспанія, Бельгія, США – і це далеко не всі країни, де харківська кондитерка вже дала майстер-класи. Цікаво, що Дінара свої торти не продає. Складові її витворів тільки натуральні та зовсім не повсякденні, тож торт коштуватиме майже в 1000 гривень. Тому її заробіток – це навчання інших і розробка форм для тортів. Мріє ж харків’янка про свою кондитерську, де дивуватиме гостей геометричними десертами.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.