Харків: Boiko Start Up у трійці кращих золотих центрів України

У Харкові відбулась церемонія «The Cambridge Сertificate Аward». Сотню сертифікатів різних рівнів знань англійської мови, від початкового етапу до всесвітньо відомого CELTA — вручили випускникам курсів в Boiko Start Up, як дізнались Вісті Ньюс. Як отримати такий рівень знань, щоб мати можливість викладати англійську в усьому світі? Як скласти міжнародний B2, який є обов’язковою умовою для отримання наукового ступеня? Чи як просто вивчити іноземну мову з раннього віку?

Від дошкільників до докторів наук — усі вчать іноземну мову. Серед тих, хто отримав свої перші мовні звання Матвій. Він серед тих, хто має рівні Starters, Movers та Flyers. У хлопчика максимальна кiлькiсть гербiв кембриджського університету, а саме 15. Англійською говорить впевнено.

Матвій, сертифікат YLE, учень Boiko Start Up:

i love

Софія на 3 рівня вище, хизується своєю англійською і тримає у руках сертифікат PET.

 Єлизавета Копернак, учениця Boiko Start Up, отримала сертифікат PET:

Я рада.

Михайло Лазарєв, голова молодіжної ради при Харківському міському голові:

Это действительно такой классный толчок для развития, потому что, когда маленький ребенок изучает язык, он открывает для себя мир совершенно по-другому, много границ перед ним стираются, поэтому я очень рад, что у нас подрастает такое поколение «без границ».

Близько 10 000 осіб щороку отримували цю кваліфікацію в різних мовних центрах світу. У Харкові ж саме Cambridge Centre Boiko School отримав необхідну акредитацію. Курси CELTA підтверджуються Університетом Кембриджа, який має надвисоку репутацію серед провідних освітніх установ. Його дипломи і сертифікати визнаються в усьому світі.

Діана Стрельченко, викладач ХНУ, отримала сертифікат CELTA:

Я считаю, что CELTA перевернула тот стиль преподавания, это очень высокий стандарт преподавания, огромный шаг вперед.

Тетяна Ларіна, директор Cambridge English Exam Centre Boiko School UA 010:

В этом году наш центр превзошел все ожидания, и все надежды, мы попали в тройку лучших золотых центров Украины, в этом году в нашем центре сдали международные экзамены более 600 учащихся всех возрастов . Поэтому для нас это очень важное событие с каждым мы развиваемся и растем, развивается команда нашего центра, профессионализм и компетенция в плане преподавания, увеличиваем количество центров подготовки, которые работают под нашим флагом.

Отримала рівень C1 викладач історії держави та права, наголошує, такий рівень володіння іноземною є необхідним у науковому розвитку.

Асель Амарова, викладач НУ Ярослава Мудрого, отримала сертифікат CAE.

Партнером Школи Boiko Start Up є один із найкращих ВИШів Харкова, в якому також значну увагу приділяють англійській.

Сергій Лукашов, проректор ХНЕУ, к.е.н., доцент, партнер заходу:

Сегодня праздник у Школы Boiko Start Up — очередное подведение итогов, вручение сертификатов. Нам очень приятно, что Харьковский национальный экономический университет является партнером Школы Boiko Start Up. Нас сближает английский язык и Кембридж.

У наступному році Сambridge Centre Boiko School націлився на звання платинового центру України і результат у понад 1000 кандидатів, які складуть міжнародні іспити з англійської мови.

Тетяна Ларіна, директор Cambridge English Exam Centre Boiko School UA 010:

Двери нашего центра открыты, и для тех, кто хочет изучать английский язык и для преподавателей.

Новини. Харків&Україна visti.news

bigmir)net TOP 100