Харків: Аркадій ШИЛКЛОПЕР: Діалоги з оркестром (7.04)

Тільки 7 квітня! Відомий композитор, аранжувальник, імпровізатор, валторніст, зірка світової музики Аркадій ШИЛКЛОПЕР знову в Харкові!

Його називають «валторністом тисячі осіб» і «майстер перевтілень». У його арсеналі флюгельгорн, мисливські ріжки, валторна, труба і багато інших музичних інструментів. Його творча біографія включає роботу у складі найвідоміших оркестрів і ансамблів і творчі проекти по всьому світу, а список творчих колективів, які мали честь виступати з ним на одній сцені, займає не одну сторінку.

Музикант, який зумів змінити погляд на інструменти, які раніше не вважалися соліруючими. Видатний виконавець, майстерності якого підвладні будь-які стилі — від класики до джазу та рок-музики. Єдиний музикант, який прославився виконанням музики на такому рідкісному інструменті, як альпійський ріг, змусив цей гігантський триметровий інструмент звучати так, як це не вдавалося ще нікому, передаючи найтонші відтінки почуттів і емоцій.

Виконавець, ніколи не грає однаково навіть одну і ту ж програму. Кожен його виступ унікальний і неповторний. Кожен його виступ – незрівнянний і незвичайний музичний шедевр!

Тільки 7 квітня! Аркадій ШИЛКЛОПЕР та Молодіжний академічний симфонічний оркестр «СЛОБОЖАНСЬКИЙ», в єдиному концерті «Діалоги з оркестром! Цим п’ятничним вечором зі сцени Будинку Алчевських прозвучать його інтерпретації музики різних стилів, жанрів та епох, а також авторські твори гостя. Ви почуєте делікатне й органічне з’єднання елементів академічної спадщини з фольклором різних народів, музичних імпровізацій і традиційного звучання. Все це у віртуозному оригінальному виконанні професіоналів найвищого рівня.

Соліст – Аркадій ШИЛКЛОПЕР.

Диригент – Юрій ЯКОВЕНКО.

Приходьте на концерт Молодіжного академічного симфонічного оркестру СЛОБОЖАНСЬКИЙ, послухайте цей захоплюючий, експресивний і інтригуючий діалог молодих харківських музикантів з Аркадієм ШИЛКЛОПЕРОМ, не втратьте цю рідкісну, унікальну можливість насолодитися звучанням екзотичних музичних інструментів.

ЖИВИЙ ЗВУК!

Чекаємо вас 7 квітня в затишному залі Будинку Алчевських!

Адреса: вул. Дружин Мироносиць, 13 (колишній ДК міліції).

Початок о 19 00.

Увага! Концерти — для дорослої публіки. Просимо не приводити дітей молодше 6 років.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100