Харків: Арешт і вивезення майна – засновник ТОВ “Капро” написав заяви до поліції

У Харкові приватні виконавці вивезли обладнання з підприємства ТОВ “Капро”. Засновник товариства з обмеженою відповідальністю Ігор Птах наголошує, що опис і вилучення незаконні. Нагадаємо, чоловік вже довгий час судиться з колишніми бізнес-партнерами. Йдеться як про фінансову заборгованість, так і майнові претензії. Спори розглядаються в різних судах міста Харкова. Окрім виконавців на підприємство, яке, за його словами, не фігурує у цих справах, прибули агресивно налаштовані молодики.

Ігор Птах, засновник ТОВ “Капро”:

Приехали фирма Легион во главе с Безруком и на основании каких-то липовых документов, непонятных документов, которые я первый раз в глаза вижу. В которых мы не являемся вообще никем, то есть у них по документам спор между ними самими, и мы должны отвечать за них, и вывозят оборудование. Не предоставлены ни документы, ни списки. Это оборудование принадлежит мне, нам. Я являюсь единственным учредителем фирмы. Это мои здания, сооружения, мое оборудование.

У свою чергу приватні виконавці переконують, що арешт майна законний, і це їм чинять перепони в роботі.

Володимир Попляк, приватний виконавець виконавчого округу:

На это имущество наложен арест, и соответственно ответственным хранителем данного имущества назначен представитель должника.

Ігор Птах викликав на підприємство поліцію. Адвокати товариства та бізнесмена написали кілька звернень до правоохоронців щодо дій фірми та приватного виконавця та будуть вимагати виключення заарештованого майна з опису, а також заяви до правоохоронних органів щодо встановлення фактів що є приводом до порушення кримінальних проваджень.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100