“Happy way” – швидкі побачення і шанс знайти кохання на все життя

Happy way – швидкі побачення для жінок і чоловіків. Познайомитися з другою половинкою можна, варто лиш наважитися на зустріч. 5-хвилинне побачення як легкий та дієвий спосіб познайомитись з реальними жінками та чоловіками у реальному житті. В Україні 2,5 роки успішно працює проект “Happy way”, як стало відомо Вісті Ньюс. Американська традиція Speed dating, що в перекладі “швидке побачення”, дозволяє за один вечір познайомитися з 10-ма або навіть 20-ма новими людьми. Коротка розмова, анкета з оцінками співбесідників – і вже за добу учасникам зустрічі повідомляють, чи співпали симпатії. Психологи називають подібні побачення одним із найкращих способів знайти свою половинку чи нових реальних друзів у час он-лайн спілкування і глобального віддалення людей один від одного.

За 3 години познайомляться від 10 до 30 пар (10 -30 жінок і 10-30 чоловіків) і, можливо, допомогти комусь знайти кохану людину або друга. Це цілком реально на Speed dating “Happy way”. І це не тільки щасливий шлях, а і простий. Реєстрація, а потім зустріч в одному з закладів міста. Далі ж – самі знайомства.

Юлія Сиротенко, організатор проекту швидких побачень “Happy way”:
На знакомство у каждой пары есть 5 минут. Потом девушка продолжает сидеть за столиком, парень пересаживается за следующий столик. 

Швидкі побачення – одна з найуспішніших практик у сучасному світі познайомитися. Учасники бачать реальну людину та одразу десяток шансів на нове життя. Це підтверджують і психологи, враження від нового знайомства формується саме в перші хвилини.

Максим, учасник проекту швидких побачень “Happy way”:

Я уверен, что наконец-то хочу длительных серьезных отношений. И буду использовать любую возможность, чтобы найти себе спутницу. А такие мероприятия дают максимум возможностей. Когда ты можешь прийти т пообщаться сразу с 10-15 девушками.

Вперше на побаченнях Тетяна. Говорить, що трохи хвилюється, але відкрита до цікавого спілкування.

Тетяна, учасниця проекту швидких побачень “Happy way”:

Ожидаю интересного знакомства. Ну, все таки пообщаться, на мужчин посмотреть, себя показать – это все-таки тоже нам нужно в нашей жизни. Обязательно посетить это мероприятие и встретить свою половинку. Обязательно именно здесь. Тут атмосфера этому способствует. Я не пожалела, что я пришла сюда, мне очень нравится. Тут интересно и познавательно.

Побачення організовують відповідно до трьох вікових груп учасників. Усе інше: коло інтересів, погляди на життя та причини пошуку пари – співрозмовники дізнаються віч-на-віч.

Ніна, учасниця проекту швидких побачень “Happy way”:

Сегодня возрастная категория такая как надо, поэтому я решила прийти опять и поучаствовать, познакомиться. Это опыт. Идея очень хорошая, и организатор она все время поддерживает нужную атмосферу.

Speed dating створений для того, щоб радувати всіх, хто бере в ньому участь. І наскільки реальним буде продовження 5-ти хвилинної розмови, залежить від настрою, налаштованості та відкритості кожного учасника флеш-побачень.

Олександр, учасник проекту швидких побачень “Happy way”:

Разведен давно. Свою вторую половинку не нашел. Пришел сюда, потому что люди приходят с определенной целью. Мир суетлив, знакомиться на улице – это тяжело, каждый на своей волне идет.

За 2,5 роки роботи проект швидких побачень “Happy way” тільки в Харкові познайомив тисячі людей.
Юлія Сиротенко, організатор проекту швидких побачень “Happy way”:

5 пар поженились уже. Каждый человек приходит сюда именно за душевным теплом, поэтому если люди, которые сейчас это смотрят, хотят душевного тепла, здесь они найдут единомышленников.

Сергій Котляр, ведучий проекту швидких побачень “Happy way”:

Пробуйте все! Абсолютно все, чтобы вам было вспомнить, рассказать внукам. Быстрые свидания – это также отличный способ попробовать что-то интересное.

Організатори харківського проекту швидких побачень “Happy way” переконані, зблизити людей – це найбільш вдячне покликання і така практика має існувати у кожному місті України. Тому вже скоро подібні знайомства будуть проводити в Києві та Дніпрі. У столиці зустріч відбудеться вже 28 січня.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100