Хабар у понад мільйон гривень просто в кабінеті обласної адміністрації

У Харкові уніч на вівторок пройшли обшуки в Департаменті капітального будівництва та Управління паливно-енергетичного комплексу. У НАБУ підозрюють директора відомства в отриманні мільйона 320 тисяч гривень. Не виключають, що чиновник скористався своїми колишніми зв’язками – він працював в Харківобленерго. Детективи і там провели обшуки.

Хто ще міг бути задіяний в оборудці, в НАБУ перевіряють. Чоловіка затримали. Яку статтю йому інкримінуватимуть – ще вирішується.

Цікаво, що підозрюваного чиновника на посаду очільника Департаменту призначили 23 липня, а заяву про хабар в Антикорупційному бюро отримали за кілька днів до цього. Тож, ймовірно, у час підвищення щодо нього вже велися негласні слідчі дії.

Микола Карась ,детектив НАБУ:

За вказану суму посадовець обіцяв допомогти у вирішенні питання щодо приєднання до електроустановок АТ Харківобленерго приватного підприємця. Вилучено неправомірну вигоду у розмірі 1 мільйон 320 тисяч гривень. Особу затримано в порідку статті 208 КПК України. На даний час вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.