Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Гурт “Резонанс” запрошує на грандіозний концерт у Харкові

Рок на скрипках – можливо і захоплююче! Гурт “Резонанс” («résonance») святкує своє 5-річчя і запрошує на грандіозний концерт всіх, хто знає: світові хіти у виконанні оркестру – це неперевершено.

Добре відома група “Резонанс” є законодавцем моди на оркестрові концерти вже 5 років. І цей час став часом звершень, множинних гастролей, постійного руху, зростання, відкриттів. За 5 років гурт об’єднав навколо себе величезну армію прихильників рок музики й академічного мистецтва. Музиканти радували слухачів новими програмами. І концерт, який пройде 5-го лютого, буде присвячений першому ювілею, зі сцени пролунають кращі твори з усіх попередніх програм.

Що таке “Резонанс”? Це група формально є камерною частиною симфонічного оркестру, а дехто зараховує її до сучасних рок-груп. Але музиканти говорять – вони, по суті, не є ні тим, ні іншим. Репертуар гурту – це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли в золотий фонд людства, музика, створена найталановитішими людьми планети.

Концерти групи пропонують новий погляд на саму суть пісні. Відкинувши шаблони, слухач проникає в саме серце твору – саме в те, що композитор спочатку в нього вкладав. І сяйво геніальної рок-музики стає ще більш відкритим, а професійний підхід музикантів, багатство скрипок, благородність альтів, шарм віолончелей, могутність контрабаса і рок-н-рольна свобода барабанів роблять його насиченим і яскравим, в тому числі завдяки проробленим аранжуванням спеціально для групи «Резонанс».

Концерт групи «résonance» відбудеться 5-го лютого в ККЗ “Україна”, Харків, початок о 19.00.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023