Гурт “Open Kids”вирушає у великий весняний тур Україною

Гурт “Open Kids”вирушає у великий весняний сольний тур, який стартує з Харкова. Дівчата представлять свою нову програму “Поколение танцы“, в рамках якої разом зі співачками на сцені виступить бойзбенд Nebo5. Більше цікавої інформації – далі в сюжеті Тетяни Ткач.

Наприкінці минулого року гурт “Open Kids” в один день дав два аншлагові концерти у Києві. Таким може похизуватися не кожен професійний і дорослий артист. Тепер дівчата вирушають у весняний тур, і розпочнеться він 23 лютого з Харкова. Концерти відбудуться в десяти містах України, а завершиться тур в червні, у Києві в рамках всеукраїнського фестивалю Bashka Kids 2018. До слова, про цей фестиваль дівчата детально розказуватимуть у кожному місті туру на фан-зустрічах.

Гурт “Open Kids”:

Bashka Kids Awards – да-да, это премия и большой фестиваль. Создан именно для детей и подростков. Актёры, вокалисты, танцоры, модели, художники, журналисты, блогеры, вам всем сюда!Не нужно ждать пока вырастешь, действуй прямо сейчас!

Взяти участь і позмагатися можна вже зараз у восьми категоріях. А9 червня 5 суперфіналістів кожної категорії стануть учасниками фестивалю на головній сцені BASHKA KIDS AWARDS, де боротимуться за перемогу й участь у гала-концерті. Також на переможців чекає особливий приз від гурту “Open Kids”.

Гурт “Open Kids”:

Победители этих номинаций снимутся в нашем летнем клипе.

А ми нагадуємо, що на нашій сторінці у фейсбук Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна  розігруються квитки на концерт гурту “Open Kids”, який відбудеться 23 лютого о 19.00 в ККЗ Україна.

Залишити відповідь