Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Грант: Кліматичні Інноваційні Ваучери від ЄБРР на 20 тис. євро

5 грудня розпочався прийом заявок від українських компаній на участь в V хвилі програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери» від ЄБРР. Переможці отримають до 20 тис. євро на реалізацію своїх кліматичних розробок.

Фінансову допомогу (далі – ваучер) отримають українські компанії, розробки яких спрямовані на скорочення обсягів споживання енергії та ресурсоємності підприємств, зменшення викидів парникових газів та негативного впливу на довкілля тощо. Дізнатись про переможців, які вже отримали ваучери на попередніх етапах програми,можна тут.

Кліматичні Інноваційні Ваучери від ЄБРР на 20 тис. євроВзяти участь у програмі «Кліматичні Інноваційні Ваучери» можуть приватні компанії, які працюють на ринку не менше 1 року, зареєстровані в Україні та з українськими власниками. Потенційні учасники мають ознайомитись з правилами і заповнити заявку до 1 лютого 2019 року включно.

Сергій Масліченко, директор департаменту енергоефективності та змін клімату ЄБРР в Україні, зазначає:

ЄБРР продовжить підтримку кліматичних розробок українськими компаніями і в 2019 році. Проекти переможців V хвилі програми “Кліматичні Інноваційні Ваучери” зможуть отримати грантове фінансування на загальну суму 130 тис євро. Ми задоволені результатами попередніх чотирьох хвиль і сподіваємось на подальше збільшення якісних заявок від потенційних учасників.

Програма реалізується за принципом співфінансування: грант покриває більшу частину (до 80%) витрат на впровадження кліматичної розробки згідно поданого проекту. Це означає, що компанія-отримувач ваучеру також здійснює частину необхідних інвестицій у розмірі не менше 25% від суми гранту.

Програма «Кліматичні Інноваційні Ваучери» започаткована в рамках програми ЄБРР «Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC) за фінансування Євросоюзу. В Україні її впроваджує ГО Greencubator.

Більше інформації щодо програми ви можете отримати, звернувшись до Керівника програм з підприємництва ГО Greencubator Надії Артем’євої: nadiia@greencubator.info. Або надіславши запит через форму зворотнього зв’язку на сайті програми.

Кліматичні інноваційні ваучери – найбільша в Україні грантова програма для компаній-розробників кліматичних та низьковуглецевих технологій. Започаткована в рамках програми ЄБРР «Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC) за фінансування Євросоюзу. В рамках Програми виділено EUR 1 000 000 на підтримку розробників та втілювачів кліматичних проектів в Україні. Станом на 1 грудня 2018 року відбулося чотири хвилі програми, в результаті яких 26 компаній-переможців отримали 870 000 євро на «зелені» проекти. Фінансування дозволяє кліматичним інноваторам скористатись послугами кваліфікованих експертів та розробників щоб зробити продукт більш конкурентоспроможним.

Громадська організація Greencubator  є партнером програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери» в Україні з 2017 року. Організація розробляє програмні правила і процедури, організовує процес подачі та відбору компаній, що бажають отримати кліматичні ваучери. Greencubator будує екосистему для стійкого підприємництва, низьковуглецевих інновацій, розвитку «зеленої» економіки в Україні та Східній Європі з  2009 року. Окрім Програми Європейського Союзу та Європейського банку реконструкції та розвитку з Кліматичних Інноваційних  Ваучерів, організація проводить табір енергетичних інновацій TeslaCamp та виступає національним партнером найбільшого у світі змагання «зелених» бізнес-ідей ClimateLaunchpad.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023