Грандіозний фестиваль «Дискотека 80-х» у Харкові (Thomas Anders, Sandra, Ottawan, Віктор Салтиков) (2.03)

2 березня в 19:00 в харківському Палаці Спорту знову пройде грандіозний фестиваль «Дискотека 80-х» за участю поп-легенд: Thomas Anders, Sandra, Ottawan, Віктор Салтиков!

Запрошуємо всіх поціновувачів гарної музики на фантастичне, захоплююче шоу, в якому гармонійно поєднуються запальні ритми 80-х, барвисті костюми учасників, ультрасучасна сценографія, ефектні постановки і оригінальні творчі знахідки. Ви повернетеся в безтурботну гучну молодість, а хтось – і в дитинство!

Фестиваль “Дискотека 80-х” – це тригодинний танцювально-музичний марафон, наповнений улюбленими ритмами eurodance і хітами, або скажімо “ХІТЯРАМИ”, у виконанні справжніх світових поп-зірок, легендарних кумирів кількох поколінь: Thomas Anders, Sandra, Ottawan, Fancy!

Так Так! Власною персоною ці хедлайнери вечора з’являться на сцені харківського Палацу спорту і доведуть вас до шаленого екстазу своїми хітами!

Не пропустіть можливість пірнути з головою в грандіозний фестиваль, машину часу “Дискотека 80-х” за участю легендарних виконавців, після якого ви будете ще довго приходити в себе і повертатися в повсякденне життя!

Джерело

Залишити відповідь