Гонки на площі Свободи – чемпіонат України з тріалу в центрі Харкова

У Харкові майданчиком для автоспорту став центр міста, як стало відомо Вісті Ньюс. Уперше в Україні міська площа прийняла змагання позашляховиків, які долали неординарні перешкоди та навіть чавили машини. Змагання з технічних видів спорту розтяглися на 3 дні, тож містяни побачили й дріфт у виконанні кращих гонщиків країни, і ретровиставку машин. В триденному автошоу взяли участь учасники першого етапу національного чемпіонату з тріалу.

Найскладніший етап змагань позашляховиків – це автоперешкода. Гонщик має проїхати просто по двох машинах.
Ось такий він “Пролог” – початок триденних змагань із технічних видів спорту в Харкові. Дахівки стареньких Москвичів не витримують, і після 70 проїздів гонщиків просто почавлені. Як зізнаються учасники та глядачі, це найдраматичніший момент.

Сєві Муслумова, глядачка автошоу:

Очень круто было находиться близко к машине, снимать это все на видео. Просто супер!

Організатори ж автофестивалю наголошують, тріал позашляховиків у місті – це видовищно, але непросто.

Костянтин Іщенко, організатор автофестивалю:

В городе, в центре сделать трассу для внедорожников было нелегко, но мы применили смекалку, использовали бетонные блоки. И у нас еще такие необычные препятствия из автомобилей. Они приехали своим ходом на площадь Свободы. С них был слит бензин.

Змагання в Харкові триватимуть 3 дні. На площі Свободи виїхали позашляховики та гоночні автівки. Сергій Губанов щойно з чемпіонату в Білорусі, і вже готовий показати, що таке дріфт не на спецтрасі, а на міській площі.

Ігор та Євген, глядачі автошоу:

Мега крутое шоу! Очень много было дыма! Глаза закрывал, чтобы в меня камушки не летели.

 

Дим, спалена гума та гуркіт моторів – глядачів із кожною годиною змагань стає більше.

Андрій та Олеся, глядачі автошоу:

Понравился запах резины. Да, и в принципе, владение автомобилем на очень высоком уровне. Этот весь пар! Я бы посидел рядом с водителем.

На радість глядачам на кілька хвилин стати штурманом можна, і одеський гонщик-профі готовий стати таксистом.

Сергій Губанов, професійний гонщик:

В мероприятии заявлено дрифт-такси. Мы будем катать людей – те, кто хотят покататься. Все начинается с азов, азы в этом – мы будем крутить пончики, донатсы, вокруг бочек, вокруг столбов.

За 3 дні учасники покажуть десятки складних трюків на автомобілях, мотоциклах та квадроциклах. Поруч зі швидкістю харківські автовласники демонструють і еволюцію машини – на майданчиках можна побачити ретровиставку та сучасні тюнінговані автівки. На 2019 рік у планах організаторів привезти на харківську площу вже не просто національні змагання, а міжнародний чемпіонат з тріалу.

Залишити відповідь