Головна подія жовтня в Харкові – 6 і 7 жовтня Бал хризантем у Фельдман Екопарк

У Харкові 6 і 7 жовтня у Фельдман Екопарк відбудеться традиційний Бал хризантем, як стало відомо Вісті Ньюс. 40 тисяч квітів 25-ти сортів уже висаджені та чекають на гостей. Щороку десятки тисяч людей відвідують регіональний ландшафтний парк у перші вихідні жовтня. Найбільше ж свято квітів цього року присвятили Дню вчителя.

Квіткова казка – це про Фельдман Екопарк, коли в ньому починають Бал хризантем. 6 і 7 жовтня у Соціально-гуманітарному мультикомплексі для гостей розквітне 40 тисяч королев осені.

Для гостей привезли навіть зелені хризантеми, яких досі в Україні не навчилися вирощувати. На бал їх спеціально везуть із Голландії. Загалом же парк заквітчають 25 сортами квітів. І будуть ті самі золоті, від яких і пішла грецька назва “хризантема”.

Микола Дворецький, ст. озеленювач Фельдман Екопарку:

В этом году мы задействовали новые сорта. Много разных сортов, в частности, хотелось бы выделить, Оранж Кинг – Оранжевый король. Он такой в виде солнышка, очень красивый. И Оранж Голд – Оранжевое золото.

Мільйони світлин від десятків тисяч відвідувачів розлітаються мережею із Фельдман Екопарку в жовтні. Команда квіткарів створює унікальні клумби, і цього року більше 3-х тижнів дизайнери працювали над новими композиціями. Забрали навіть парад планет, також із хризантем.

Микола Дворецький, ст. озеленювач Фельдман Екопарку:

В этом году мы задействовали новые композиции из фигур, в частности одна из них из сказки “Рукавичка” и ее звереныши – “Кто в рукавичке живет?” Будет большая рукавица и все зверьки: зайчонок, медвежонок.

Фельдман Экопарк Бал Хризантем

Свято хризантем у Фельдман Екопарк чекатиме на гостей до сильних морозів. Але саме 6 і 7 жовтня відбудеться яскраве урочисте відкриття балу, програмам якого розрахована на всю родину. Як і завжди безкоштовний вхід. На різних локаціях проходитимуть концерти живої музики, виступи танцювальних колективів, майстер-класи, ігри, вікторини з призами. У неділю Бал хризантем здивує шанувальників класики, тут зіграє симфонічний оркестр. Цього року Бал хризантем Міжнародний благодійний фонд “Фонд Олександра Фельдмана” присвятив одній із найбільш важливих професій. Захід спеціально приурочили до Дня вчителя.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100