Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Голодомор 1932-33 рр. як трагічний експеримент над людиною – судмедексперт Андрій Кісь

85 років після Голодомору 32-33 років. Це був другий голод, що пройшов українською землею. Дослідники будуть завжди сперечатися, скільки ж людей викосив штучний голод. Але для жодного більше немає сумнівів, що голод був організований проти селянства.
У програмі “Вісті. Тема дня” дослідник історії Голодомору, судмедексперт Андрій Кісь. Він десятиліття займається вивченням цих сторінок історії України, знайшов церковні записи, в яких сотні прізвищ загиблих від голоду, довів як науковець, що голод був експериментом над людиною та суспільством.
Тож, скільки людей загинуло в Україні і на Харківщині від голоду? Радянські експерименти над людиною, чи було це? Які є докази Голодомору як спланованої акції, а не неврожаю чи епідемії, як змушували думати раніше.
Ми пам’ятаємо!

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023