Гола жінка з головою доньки в пакеті – страшне вбивство в Харкові

Шокуючий злочин. У Харкові затримали голу жінку, яка в пакеті несла відрізану голову. Подальші встановлені поліцією деталі жахають ще більше. Вбита – 13-річна дівчинка. Затримана  її мати

6 ранку  харківські патрульні виїхали на виклик про голу та закривавлену жінку, що йде вулицею з ножем у руках. Вона кидалася на поліцейських і намагалася втекти. При собі мала пакет. Його вміст шокував.

Антон Санкін, заступник начальника слідчого відділу:

В пакете при осмотре была обнаружена отчлененная человеческая голова.  Это она ее убила или кто-тоЕсть достаточно оснований ее подозревать.

Затримана 38-річна жінка Тетяна. Вбита  її донька. Слідчі попередньо говорять, що дитину вбила саме матір. Дівчинку звали Христина, їй тільки-но відсвяткували день народження.

Ірина, сусідка:

Девочке вроде бы как вчера день рождения былВроде 13 лет ей вчера исполнилосьЭто так говорят. Училась в школе нашей подворской девочка. Девочка неплохая, училась так себе.

Родина мешкала в тихому передмісті Харкова в селищі Подвірки. Вулицею просто від дверей будинку тягнеться стежка зі слідів крові. Обезглавлене тіло дівчинки знайшов дядько. Вони живуть в одному будинку. Чоловік глухонімий, і не міг щось чути в ніч вбивства. Нічого не чули і сусіди.

Олена, сусідка:

Я не хочу в это веритьчто Таня могла это сделать. В жизни всяко ывает. Не знаю. Видела я там какой-то мужчина коренастый темненький заходилКто он такой я не знаю.

Світлана, родичка родини:

Я не знаю, как это получилсось. Я не верючто это могла Таня сделать. Не верюМать отакая былаОна за дочку в гору. Что-то произошло тут. У нее два брата таких, что-то ей подсыпали.

Запобіжний захід жінці обрали сьогодні – 60 діб під вартою. У залі суду вона вела себе неадекватно. Не захотіла вдягатися, поліції ледь вдалося накинути на неї простирадло. Судді видалив затриману з зали.

Тетяна, затримана:

– Я не являюсь тем, кем кем вы меня представляете.

– Суд вас попередив.

Какой суд, ваш? Меня божий суд ждет! Я не буду вас слушать.

У поліції обстежили місце злочину, призначили експертизи. Затримана жінка не перебувала на обліку в поліції чи психіатричному відділенні. Родина не проходить як соціально вразлива. За вбивство дитини матері загрожує покарання до довічного ув’язнення.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.