Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Гінекологічні проблеми жінок старшого віку

Здоров’я жінок третього віку. У “Вісті. Тема дня” акушер-гінеколог, головний лікар медцентру “СОЮЗ”, к.м.н. Ольга Чистова розповіла про гінекологічні проблеми жінок старшого віку.
У пострадянському суспільстві є неприємна традиція – махати на себе і своє самопочуття у старшому віці. Фрази “мені лишилося вже трохи” – звучить від жінок ледь не від 60 років. Коли ж здоров’я занедбане і стає несила терпіти біль, жіноцтво йде до поліклінік. Але багато вже втрачено і запущено. Тим більш, що всі проблеми з віком загострюються. У ТОПі-хвороб жінок старшого віку:
– опущення матки;

– нетримання сечі;

– гормональний збій.
Українська гінеколог наголошує, порівняти українську 50-річну жінку та її однолітків в Європі неможливо. Саме тому необхідно відвідувати гінеколога жінкам після 40 систематично. Окремі теми – особливий віковий перехідний етап – клімакс і пізня вагітність. Сучасна жінка може зустріти клімакс комфортно, щоб перейти у свій третій вік. І що треба знати про вагітність у “віці” – про все це лікар розповіла в програмі.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023