Гепатит А спалахнув на Миколаївщині: у лікарні опинилися 32 людини, шестеро з них діти

У Миколаєві спалах гепатиту А. На лікарняних ліжках опинилися 32 людини зі схожими симптомами, як стало відомо Вісті Ньюс. А це висока температура, розлади шлунку, болі в області печінки. Шестеро з госпіталізованих – діти. У 15 дорослих та 1 дитини медики вже підтвердили хворобу Боткіна.
Санепідеміологи говорять, що більшість інфікованих мешкають у Заводському районі міста. Тож швидше всього, збудником хвороби виявилася забруднена вода.
Аби зменшити ризик забруднення, медики наполягають на вживанні виключно кип’яченої води. До того ж необхідно стежити за гігієною рук та тіла. Крім цього необхідно стежити за чистотою посуду та побутових речей. У їжу вживати треба тільки якісні продукти, що пройшли термічну обробку.
За фактом масового інфікування поліція Миколаєва порушила кримінальне провадження за статтею про зараження вірусом імунодефіциту чи іншою невиліковною хворобою.
Нагадаємо, що наприкінці 2017 у Харківській області також відбувся спалах гепатиту А. Тоді захворіли 29 жителів села Андріївки, чотирнадцять з яких – діти.

Залишити відповідь