Газовики Харківщини закликали жителів міста та області перейти на дистанційне обслуговування

Подбайте про своїх похилих батьків, щоб пенсіонери якомога менше виходили на вулицю та наражали себе на небезпеку заразитися коронавірусом. Газовики Харківщини закликали жителів міста та області перейти на дистанційне обслуговування. Передати дані та оплатити комунальні можна вдома без небезпечних черг.

Валентина Олексіївна тепер проводить із онукою весь час. Обидві вже кілька днів вдома на карантині. Щоб вберегтися від небезпеки зараження, лишаються вдома. Пенсіонерка максимум свого життя перевела в онлайн-площину. Зокрема, за газ сплачує в електронному кабінеті. Радить усім обходити небезпечні черги.

Валентина Клименко, пенсіонерка:
Я передаю показания счетчика своевременно. Вижу, какая задолженность, сколькая должна платить. И оплачиваю онлайн. Своевременно до 20-го числа. Мне это очень удобно. И составляет большое удовольствие не стоять в очередях, а сразу дома оплачивать. Производить платежи. Могу сразу расчеты за газ распечатывать. Все данные здесь есть.

66-річна харків’янка навчилася користуватися особистим кабінетом легко. Показує сайт 104.ua та свої квитанції. 8-річна онука не відстає. Ліза показує мобільний із встановленим контактом газовиків у вайбер.

Ліза, учениця 3 класу:
Я беру телефон и захожу на номер 7104 и передаю. Помагаю бабушке передавать показания счетчика.

“Харківміськгаз” і “Харківгаз” закликали своїх клієнтів максимально перейти на розрахунок і звітність у мобільних та інтернет-додатках. Карантин вбереже від коронавірусу лиш тоді, коли його дотримуватися правильно. Саме тому прийоми громадян акціонерні товариства скасували до 3 квітня. Але бригади газовиків працюють як і раніше. У небезпеці не лишають.

– Добрый день
– Здравствуйте
– Это вы заявитель?
– Да
– Скажите, что случилось? Что вас беспокоит?
– Услышала запах газа, поэтому вас вызвала.
– А где именно?
– А вот здесь на углу дома
– Сейчас все проверим, не переживайте

Аварійні-диспетчерські служби газових компаній працюють цілодобово. Без перерв і вихідних. Оперативно реагують на всі виклики від споживачів природного газу. Газові компанії просять усіх своїх клієнтів дбати про себе та берегти своїх блтзьких

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.