Флешмоб у Харкові “Обійми Діда Мороза та отримай цукерку”

Маленьке зимове диво у Харкові. Центром міста пройшов наймиліший новорічний флешмоб “Обійми Діда Мороза та отримай цукерку”, як з’ясували Вісті Ньюс. Команда активістів усього за годину встигла обійняти більше сотні харків’ян. До колони з радістю приєднувалися не лише дітлахи, а й дорослі. Подібні акції в місті проходять кілька разів на рік. Але зимові обійми з веселим бородачем особливі. Відчуття казки прокидається у кожному – говорять самі організатори. Обійнятися з Дідом Морозом встигли й наші журналісти.

Веселий бородач із мішком цукерок. Таку картину можна було побачити по обіді 4-го січня у центрі Харкова. Та ось тільки примітка одна – солодощі можна отримати обійнявши Діда Мороза. І це зовсім не розіграш. Під таким гаслом у місті пройшла наймиліша новорічна акція – флешмоб обіймів. Пенсіонерка Олена просто проходила повз. Та веселого бородача жінка оминути не змогла.

Олена Логачова, пенсіонерка:

Вообще, замечательная акция. Правда. Вот стояли и думали: обнимать или не обнимать. И правда, такой подъем. Взрыв энергии, эмоций. Хочется петь, скакать, радоваться – правда. 

І тут колишня вчителька музики на власному прикладі підтверджує – ніхто з учасників флешмобу додому без посмішки та цукерочки не піде.
До Харкова свято обіймів Дмитро привіз ще чотири роки тому.
Дмитро Каяфюк, організатор флешмобу обіймів:

… попал на флешмоб “обнимашки“. После этого мероприятия я приехал в Харьков и решил у нас такое проводить. Я сделал обнимашки вначале осени. Потом сделал хэллоуин и зимой решил сымпровизировать – новогодние обнимашки. Совместить обнимашки и Новый год. Цель – подарить харьковчанам хорошее настроение даже, когда им не совсем хорошо. Обычно, в течение акции, даже будучи грустными, начинают улыбаться и действительно ощущать положительные эмоции.

Анастасія на святі обіймів вперше. Раніше чула, але прийти соромилась – з усмішкою говорить дівчина. Сьогодні ж її надихає сам організатор.

Анастасія Пополітова, учасниця флешмобу:

То, как он дышит этим флешмобом, вдохновляется им. Ему очень нравится дарить счастье и видеть, знаете такой флешбэк в глазах людей. Это очень хорошо. И я этим тоже вдохновляюсь, когда наблюдаю счастье в его глазах, когда люди улыбаются.

До України флешмоб обіймів прийшов ще у 2008. Нікого не залишає байдужим і історія акції. 13 років тому самотній австралієць Хуан Манн повернувся з Британії до Сіднея. В аеропорту чоловіка ніхто не зустрічав. Тож він з розпачу і жалю написав на картоні фразу “Free Hugs” у перекладі “безкоштовні обійми”. Спочатку чоловік ловив на собі здивовані погляди перехожих. Але згодом до нього підійшла жінка і розповіла, що вранці помер її собака, а ще цього дня річниця смерті її доньки. Ставши на одне коліно, хлопець обійняв стареньку. На її обличчі одразу з’явилася усмішка. З того часу Хуан Манн обіймає всіх, кому це потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *