ФК «Шахтар». Перемога над «Манчестер Сіті» у Харкові. Фонсека надягнув маску Зорро

Донецький футбольний клуб «Шахтар» вийшов в одну восьму Ліги Чемпіонів. Українці забили 2 голи у ворота англійців, як стало відомо Вісті Ньюс. У відповідь отримали тільки один. У грі відзначилися Бернард і Ісмаілі. Найбільш видовищним став перший тайм – ворота Едерсона розстріляли на 26 і 33 хвилинах.

П’ятов пропустив від Агуеро тільки в

доданому часі, на 92 хвилині. Більше того «Манчестеру» допомогло пенальті.
2-1 і Україна в плей-офф Ліги Чемпіонів УЄФА. «Шахтар» виходить із другого місця в групі.
Хто гратиме в одній восьмій ЛЧ, визначать у понеділок 11 грудня.
У плей-офф «Шахтар» вперше вийшов у 2010 році.
Тренер ФК «Шахтар» Паулу Фонсека пообіцяв, якщо його підопічні вийдуть у плей-офф, то він одягне костюм чи маску Зорро.
Підтримати гірників прийшов також і екс-наставник Мірча Луческу, і тренер збірної України Андрій Шевченко. Стадіон «Металіст» у Харкові був заповнений – прийшли підтримати ФК «Шахтар» 33 154 вболівальники. Багато з них, сподіваючись на перемогу, також вдягли маски Зорро.

Манчестер Сіті, новини Харкова, Паулу Фонсека, стадіон «Металіст», топ новина, ФК "Шахтар", Харків, харків новини. Вісті Ньюс