Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Фільм “Кіборги” побив національні рекорди України

Український фільм б’є національні рекорди. Стрічку “Кіборги” за перший вікенд у кінотеатрах вже подивилися понад 106 тисяч глядачів, як стало відомо Вісті Ньюс.  Більше того, похід на фільм про героїчну оборону Донецького аеропорту став справжнім флешмобом у соціальних мережах. Тисячі людей викладають світлини з кінотеатрів і діляться емоціями після перегляду.
Ще один рекорд – касові збори вже склали 8 186 701 гривень.

Голова Державного агентствіа України з питань кіно Пилип Іллєнко привітав і команду фільму режисера Ахтема Сеїтаблаєва і всіх глядачів із новим досягненням національного кінематографа: “Вітаю всіх, хто зробив цей результат можливим!”

Усі, хто відвідали показ, також стали і частиною благодійної програми, – у межах соціальної ініціативи #ЯНебайдужий у фонд «Повернись живим» перерахують понад 500 тисяч гривень.
Фільм “Кіборги” у прокаті в кінотеатрах ще кілька тижнів, прем’єра відбулася 6 грудня.
Цікаво, що в багатьох містах України проходили допрем’єрні покази. І вони збирали настільки багато бажаючих побачити стрічку, що організаторам доводилося проводити додаткові сеанси і відкривати додаткові зали.
Бюджет фільму становить 48 мільйонів гривень. Практично половину суми профінансувало Держкіно.
Подвиг українських кіборгів можна буде побачити і в інших країнах. За словами продюсера стрічки, на фільм чекають у Канаді, Польщі та країнах Балтії.
“Кіборги” зняли за мотивами реальних подій. Авторів фільму консультував боєць, який сам захищав ДАП від російських і проросійськи налаштованих бойовиків.
Головні ролі зіграли: Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Віктор Жданов і Роман Ясіновський.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023