Фільм “Кіборги” побив національні рекорди України

Український фільм б’є національні рекорди. Стрічку “Кіборги” за перший вікенд у кінотеатрах вже подивилися понад 106 тисяч глядачів, як стало відомо Вісті Ньюс.  Більше того, похід на фільм про героїчну оборону Донецького аеропорту став справжнім флешмобом у соціальних мережах. Тисячі людей викладають світлини з кінотеатрів і діляться емоціями після перегляду.
Ще один рекорд – касові збори вже склали 8 186 701 гривень.

"А не замахнуться ли нам на Вильяма, понимаете ли, нашего Шекспира?" – прекрасный актер Слава Довженко блистательно сыграл главную роль в фильме "Киборги".

Опубліковано Чистиліном Володимиром 9 грудня 2017 р.

Опубліковано Olena Vorona 10 грудня 2017 р.

Голова Державного агентствіа України з питань кіно Пилип Іллєнко привітав і команду фільму режисера Ахтема Сеїтаблаєва і всіх глядачів із новим досягненням національного кінематографа: “Вітаю всіх, хто зробив цей результат можливим!”

Дякую кожному з вас!Разом допоможемо родинам Героїв!

Опубліковано Ахтемом Сеітаблаєвим 11 грудня 2017 р.

Усі, хто відвідали показ, також стали і частиною благодійної програми, – у межах соціальної ініціативи #ЯНебайдужий у фонд «Повернись живим» перерахують понад 500 тисяч гривень.
Фільм “Кіборги” у прокаті в кінотеатрах ще кілька тижнів, прем’єра відбулася 6 грудня.
Цікаво, що в багатьох містах України проходили допрем’єрні покази. І вони збирали настільки багато бажаючих побачити стрічку, що організаторам доводилося проводити додаткові сеанси і відкривати додаткові зали.
Бюджет фільму становить 48 мільйонів гривень. Практично половину суми профінансувало Держкіно.
Подвиг українських кіборгів можна буде побачити і в інших країнах. За словами продюсера стрічки, на фільм чекають у Канаді, Польщі та країнах Балтії.
“Кіборги” зняли за мотивами реальних подій. Авторів фільму консультував боєць, який сам захищав ДАП від російських і проросійськи налаштованих бойовиків.
Головні ролі зіграли: Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Віктор Жданов і Роман Ясіновський.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

bigmir)net TOP 100